Повний пансіон

Програма «Відновлення (Повний пансіон)»
Мета програми – покращити здоров’я та життєві сили через відновлення гармонії і духу. Почніть турботу про свій організм і Ви забезпечите довголіття, збережете здоров’я тіла і розуму.
Програма комплексно поєднанує бальнеологічні, апаратні, мануальні техніки, а також мінерало-водолікування. Це дозволить підтримувати і укріпити здоров’я, покращить працездатність на найближчі роки.

Програма «Релаксація (Повний пансіон)»
Окрім лікування ми пропонуємо процедури для відновлення фізичних та духовних сил. Це здійснює SPA-програма Релаксація. Поєднання процедур дозволить очистити та розслабити Ваше тіло та розум, а якісний відпочинок пришвидшить відновлювальні процеси і позбавить стресу та напруги.
Dauer
  • «Відновлення (Повний пансіон)» 7 днів
  • «Релаксація (Повний пансіон)» 7 днів
Ziele
  • покращення самопочуття
  • відновлення гармонії і духу
  • підвищення працездатності
  • позбавить стресу та напруги
Das Programm beinhaltet:
«Відновлення (Повний пансіон)»
Als pdf -File herunterladen
«Релаксація (Повний пансіон)»
Als pdf -File herunterladen
Reservieren
«Відновлення (Повний пансіон)»
«Релаксація (Повний пансіон)»
Спробуйте в курорті Едем
Ми рекомендуємо
Будьте щасливі в цей момент. Цей момент - це ваше життя.

Konzept 12 +

Edem Resort Medical & SPA macht Ihren Urlaub perfekt. Der Eintritt in das Gebiet ist für Kinder über 12 Jahren erlaubt. Dies liegt an der Tatsache, dass Gesundheitsprogramme im Zentrum für Gesundheitswiederaufnahme maximale Ruhe und Entspannung erfordern, um ihre körperliche und geistige Gesundheit zu verbessern. Denn Frieden und Ruhe sind der Weg zu innerer Harmonie.