blank
Написати нам

Ольга Полак

Керівник відділу естетичної медицини

Керівник відділу естетичної медицини Edem Resort Medical & SPA, викладач естетичної медицини, сертифікований тренера Ipsen по Диспорту і компанії Innovaestetic по Sculptura, Restylane, косметолог, дерматолог, дерматовенеролог, експерт антивікової медицини – Ольга Полак. Лікар понад 25 років працює у сфері естетичної медицини і вже більше 20 років активно практикує інноваційні, а головне надійні методи догляду:

  • — ін’єкційні коктейлі для омолодження, розроблені на основі її знань про всі процеси, які відбуваються в клітині та організмі;
  • — процедури контурної пластики;
  • — процедури ботулінотерапії, в технології off label, full face і в неврології;
  • — ниткові підтяжки обличчя.

У 2017 проходила навчання по антивіковій медицині у Примака А. В., а також  здобула сертифікат по нутрі-естетиці і б’юті-метаболіці міжнародного інститута “Prevent Age”. Крім цього Ольга Полак займається клітинними технологіями з PRP-терапією, нано жиром і фібробластами, які сьогодні є найсучаснішими методами для відновлення тканин. Керівник відділу естетичної медицини постійно слідкує за трендами і стажується у передових спеціалістів естетичної медицини, таких як Патрік Треведік, Алессіо Радаеллі, Маурісіо де Майо, Ерве Распальдо, Марина Ландау, Лія Гашелі. Регулярне навчання в кращих клініках світу, участь в конгресах дозволяє експерту будувати оригінальні програми антивікової медицини для наших гостей. До речі, усі процедури, які пропонує Медичний центр, будуються на принципах превентивної медицини і нутріболоміки.

“Відновлення робить тебе кращим, сильнішим, ефективнішим і непомітно наближає до потужних енергій Всесвіту,” – переконана Ольга Полак.

    Концепція 12+

    Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.