blank

Detox Basic

Програма передбачає органічну та психоемоційну детоксикацію, очищення і виведення ендо- та екзотоксинів, які накопичуються в організмі в результаті неправильного харчування (режим дня, раціон харчування та порушення харчової поведінки), екологічних факторів, малорухомого способу життя.
Тривалість
  • 7 днів
Цілі
  • Очищення організму
  • Виведення токсинів
  • Корекція обміну речовин
Програма включає:
Програма Detox Basic 7 дні
Завантажити PDF

Забронювати програму
Програма Detox Basic 7 дні
Detox Basic
Програма передбачає органічну та психоемоційну детоксикацію, очищення і виведення ендо- та екзотоксинів, які накопичуються в організмі в результаті неправильного харчування (режим дня, раціон харчування та порушення харчової поведінки), екологічних факторів, малорухомого способу життя. Програма передбачає більш глибоке детокс очищение і розрахована на 7 днів.

Харчування під час програми спрямоване на виведення токсинів, а також на покращення засвоєнням організмом мікроелементів та вітамінів. Під час програми проводиться біоенергетичне дренажне лікування, гідроенергетична та фітопелоідотерапія, що стабілізують природній обмін речовин та відновлюють життєві сили організму, збільшуються компенсаторні антигіпоксичні реакції шляхом гіпоксітерапії. Індивідуальний курс лікування проводиться під постійним наглядом медичного персоналу. Програма є базовою в серії детоксикуючих програм і передбачає, що гість вже не вперше на програмі відновлення і занурюється в більш глибокі принципи детоксикації та корекції обміну речовин.
Спробуйте в курорті Едем
Ми рекомендуємо
Будьте щасливі в цей момент. Цей момент - це ваше життя.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.