Повний пансіон

Програма «Відновлення (Повний пансіон)»
Мета програми – покращити здоров’я та життєві сили через відновлення гармонії і духу. Почніть турботу про свій організм і Ви забезпечите довголіття, збережете здоров’я тіла і розуму.
Програма комплексно поєднанує бальнеологічні, апаратні, мануальні техніки, а також мінерало-водолікування. Це дозволить підтримувати і укріпити здоров’я, покращить працездатність на найближчі роки.

Програма «Релаксація (Повний пансіон)»
Окрім лікування ми пропонуємо процедури для відновлення фізичних та духовних сил. Це здійснює SPA-програма Релаксація. Поєднання процедур дозволить очистити та розслабити Ваше тіло та розум, а якісний відпочинок пришвидшить відновлювальні процеси і позбавить стресу та напруги.
Тривалість
  • «Відновлення (Повний пансіон)» 7 днів
  • «Релаксація (Повний пансіон)» 7 днів
Цілі
  • покращення самопочуття
  • відновлення гармонії і духу
  • підвищення працездатності
  • позбавить стресу та напруги
Програма включає:
«Відновлення (Повний пансіон)»
Завантажити PDF
«Релаксація (Повний пансіон)»
Завантажити PDF

Забронювати програму
«Відновлення (Повний пансіон)»
«Релаксація (Повний пансіон)»
Спробуйте в курорті Едем
Ми рекомендуємо
Будьте щасливі в цей момент. Цей момент - це ваше життя.

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.