Мистецтво змиває пил повсякденності з душі.

Арт-простір Едем

ARTS LONGA, VITA BREVIS...
Стань частиною
Стань частиною Арт-простору Едем
Edem Resort Medical & SPA – місце, де народжується мистецька стихія. Там не чутно гулу автомобілів, життєві труднощі розчиняються серед спокою первозданної природи, де, здавалося б, віднаходиш блаженство – лише там створюється геніальне.
Арт-простір Едем - муза, яка надихає митця своєю красою, чистотою та довершеністю. Адже навколо нього увесь світ, ми ж допомагаємо йому втілити своє бачення на полотні.
Я митець
Я куратор
Наші майстри
Художники
Макар Москалюк, художник в творческом пространстве Арт Куб
художник Владимир Цисарык
Михайло Радь
Митець
Михайло вирізнявся стилем ще зі студентських років Відтоді проводив виставки у Києві, Бухаресті, Стамбулі, Торонто та Нью-Йорку.
Саша Боб
Митець
При створенні своїхробіт я орієнтуюсь на життя навколо мене. Кіно, музика, книги, життєві події. Все, що можна почути або побачити надає мені можливість відтворити мить натхнення на інтуїтивному рівні.
Олена Пронькіна
Митець
Олена Пронькіна почала своє захоплення мистецтвом досить пізно – в 11 класі. Далі – вступила у Київський державний інститут декоративно- прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
Лесь Панчишин
Митець
Лесь - один з найбільш прогресивних молодих західноукраїнських митців у світі. Його творчість дуже емоційна і повна експериментів. Його мета - привернути увагу глядача до проблеми відсутності людського спілкування та зв'язку в сучасному світі
Макар Москалюк
Митець
Молодість та максималізм як рушій мистецтва. Макар лише на старті творчого шляху, але попри юний вік зумів знайти головне - власний почерк, візуальне відтворення внутрішнього всесвіту.
"Ми не зауважуємо, як швидко пливе час. І кожен день ми викреслюємо-викреслюємо-викреслюємо – тож час дуже швидко збігає. Закресленого є менше, більше вільного простору – не закресленого. Не розграфлені площини – майбутнє кожного, яке дає надію, що все заплановане встигнемо втілити в життя"
Любомир Якимчук
Митець
Молодий живописець і скульптор, представник Львівського художнього училища. Його роботи поєднують глибокі етнічні мотиви, філософські дослідження світового порядку та унікальний авторський стиль. Мистецька практика: філософське вивчення Всесвіту.
Сергій Декалюк
Митець
У кожного в житті є свої цілі, наміри та плани. Однак за чітким алгоритмом жити не вдається. Тоді доводиться імпровізувати, вдаватися до незвичних життєвих прийомів.
Петро Романчук
Митець
Випускник Львівського державного коледжу декоративно-прикладного мистецтва імені І. Труша та Львівської Академії Мистецтв.
Павло Ярмолик
Митець
Павло Ярмолик не звик до полотна і кистей. Метал, тканин, дерево, пігменти, смальти, камінь, скло - в XXI столітті форма перетворюється у зміст. Художник об'єднує технології старих майстрів з сучасними матеріалами.
Віктор Проданчук
Митець
Віктор Проданчук навчався у Львівській академії мистецтв. Його скульптурна пластика відрізняється оригінальними образами, сюрреалістичними інтонаціями.
Володимир Цісарик
Митець
Зараз його роботи прикрашають найвідоміші місця Львова, а натовп туристів купчиться, щоб зробити фото. А в дитинстві він дивився на пам’ятник Франка і мріяв творити скульптури.
Ігор Мельник
Митець
Ігор - член Національної спілки художників України, давно здобув визнання серед українських митців. Він не боїться відходити від класичних канонів та творити нове.
Максим Мазур
Митець
«Для мене творчість – можливість самовираження через засоби мистецтва. Я почав малювати змалку і цей процес повністю мене поглинув.
Марія Куліковська
Митець
Одна із найрізноплановіших ураїнських художниць, яка не боїться висловлювати свою мистецьку думку на актуальні та складні проблеми сучасності.
Мирослав Дедишин
Митець
Еспрериментатор нових форм та змістів. Його кредо - спочатку ідея, а потім матеріал, розмір, стиль, текстура, які найкраще її розкриють.
Мирослава Бачкур
Митець
На полотнах Мирослави Бачкур плоть та тіло мають не просто фізичний вимір, але є складовою нової моделі реальності.
Наталія Проданчук
Митець
Наталка Проданчук поєднує графіку, живопис та розпис. І усі ці техніки вона втілює на тканині. Художниця черпає натхнення із міфології пов`язаної із Деревом Життя.
Олександра Білобран
Митець
Олександра Білобран закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедру моделювання костюму.
Петро Грицюк
Митець
Метал для художника став способом самовираження. Він опанував його у Косівському училищі декоративного та прикладного мистецтва.
Петро Сметана
Митець
Петро Сметана закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю дизайн.
 • Михайло Радь
 • Саша Боб
 • Олена Пронькіна
 • Лесь Панчишин
 • Макар Москалюк, художник в творческом пространстве Арт Куб
  Макар Москалюк
 • Любомир Якимчук
 • Сергій Декалюк
 • Петро Романчук
 • Павло Ярмолик
 • Віктор Проданчук
 • художник Владимир Цисарык
  Володимир Цісарик
 • Ігор Мельник
 • Максим Мазур
 • Марія Куліковська
 • Мирослав Дедишин
 • Мирослава Бачкур
 • Наталія Проданчук
 • Олександра Білобран
 • Петро Грицюк
 • Петро Сметана
Наші куратори
Куратори
Наша колекція
Наші проекти
Преса
Про нас пишуть
Станьте частиною Арт-простору Едем
Арт-простір Едем
Ми створили середовище для творця, стали музою для того, щоби надихати та розвивати сучасне мистецтво, навчитися бачити красу у своєму житті. Арт-простір Едему зовсім юна платформа, яка не має аналогів в Україні. Навколо нього – увесь світ, а ми допомагаємо йому відчути усе блаженство життя.
Я митець
Я куратор
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є твоє життя

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.