Напишіть нам
І'мя
Телефон
E-mail
Повідомлення


Відправити

Справжній храм для душі і тіла
SPA-Center Edem Resort
Почути тишу серед шуму, знайти спокій крізь турботи. Вдихнувши нові враження, сприймаєш своє тіло по-новому, даруєш йому нове життя.
Унікальна триденна програма
Програма
Anti-stress SPA-weekend

Унікальна триденна програма включає: очищення і регенеруючі бальнеологічні процедури, SPA-ритуали з зволожуючими мусами і поживними масками, ексклюзивні практики масажу, фітнес-тренування, дієтичне харчування та багато іншого.
Гості, які пройшли курс, відразу помічають, як зникають симптоми хронічної втоми, нервозність і почуття недосипання. Відновлюється працездатність і продуктивність, повертається творче мислення.

Одноденні програми
Одноденна програма
SPA-Day “Anti-age SPA”
SPA-Day “Anti-age SPA” розроблена для швидкого Wellness омолодження, тонізації, зміцнення організму та наповнення його енергією. Як результат – шкіра стає м’якою, шовковистою і ніжною на дотик. Живильні інгредієнти додають сили, а ароматерапевтичні відчуття мають заспокійливий ефект.
Одноденна програма
SPA-Day «Регенерацiя»
Присвяти день для боротьби з токсинами внутрішнього та зовнішнього середовища організму. Отримай детоксифікуючий та омолоджуючий ефект. Програма допомагає знизити вагу, зменшує набряклість і лімфостаз, очищає тіло від токсинів і сприяє активізації обміну речовин.
Одноденна програма
SPA-Day «Релаксацiя»
SPA-day «Релаксація» поєднує стародавні східні ритуали, присвячені здоров’ю та красі. Занурся у світ релаксу, ароматичних прянощів, натурального йогурту і фруктів, дивовижного танцю шовкового полотна. Процедура розслабляє та відновлює баланс організму.
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.