Справжній храм для душі і тіла

SPA-Center Edem Resort

Почути тишу серед шуму, знайти спокій крізь турботи. Вдихнувши нові враження, сприймаєш своє тіло по-новому, даруєш йому нове життя.
Одноденні програми
Одноденна програма
SPA-Day “Anti-age SPA”
SPA-Day “Anti-age SPA” розроблена для швидкого Wellness омолодження, тонізації, зміцнення організму та наповнення його енергією. Як результат – шкіра стає м’якою, шовковистою і ніжною на дотик. Живильні інгредієнти додають сили, а ароматерапевтичні відчуття мають заспокійливий ефект. Спа комплекси України дають можливість скористатися такою послугою.
Одноденна програма
SPA-Day "Регенерація"
Присвяти день для боротьби з токсинами внутрішнього та зовнішнього середовища організму. Отримай детоксифікуючий та омолоджуючий ефект. Програма допомагає знизити вагу, зменшує набряклість і лімфостаз, очищає тіло від токсинів і сприяє активізації обміну речовин. Спа курорти - краще рішення для даних завдань.
Одноденна програма
SPA-Day «Релаксацiя»
SPA-day «Релаксація» поєднує стародавні східні ритуали, присвячені здоров’ю та красі. Занурся у світ релаксу, ароматичних прянощів, натурального йогурту і фруктів, дивовижного танцю шовкового полотна. Процедура розслабляє та відновлює баланс організму. Кращі спа готелі пропонують таку послугу.
Триденнi програми
Триденна програма
Anti-stress Weekend
Безліч приємних відчуттів - це 3-денна програма Anti-stress SPA-weekend.
Присвяти вихідні відпочинку тіла. Програма підійде чоловікам і жінкам, які знають справжню ціну часу і здоров'ю. Експериментуй з різними видами SPA-відпочинку і знайди ідеальний для себе. Спа готелі західної України допоможуть швидко відпочити на вихідних, та не витрачати час на далеку дорогу.
Триденна програма
Вікенд в східному стилі
Вікенд в східному стилі - це програма, яка насичена терапевтичними процедурами. Легкі трав'яні аромати убтану і масел подарують Вам свіжість в кожному аюрведичному ритуалі, які діють м'яко і делікатно, а результатом їх впливу буде - суцільна релаксація. Після таких процедур ваша шкіра оновиться, засяє і стане гладкою
Триденна програма
Експрес відновлення тіла
Втомилися від щоденного надшвидкого життя мегаполісу? Тоді вам необхідна ця програма. Вона дозволить відновити організм за короткий відрізок часу. Експрес-процедури покликані моделювати Ваше тіло швидкими темпами. Спа готель Едем чекає Вас!
Триденна програма
SPA Detox
Програма «SPA Detox» - сучасний експрес-курс з оздоровлення, в основі якого закладені процеси релаксації і очищення організму. Програма розроблена таким чином, що Ви спочатку відновлюєте гармонію зі своїм внутрішнім духовним світом, а потім активізуєте всі свої фізичні сили.
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.