Напишіть нам
І'мя
Телефон
E-mail
Повідомлення


Відправити

Справжній храм для душі і тіла

SPA-Center Edem Resort

Почути тишу серед шуму, знайти спокій крізь турботи. Вдихнувши нові враження, сприймаєш своє тіло по-новому, даруєш йому нове життя.
Одноденні програми
Одноденна програма
SPA-Day “Anti-age SPA”
SPA-Day “Anti-age SPA” розроблена для швидкого Wellness омолодження, тонізації, зміцнення організму та наповнення його енергією. Як результат – шкіра стає м’якою, шовковистою і ніжною на дотик. Живильні інгредієнти додають сили, а ароматерапевтичні відчуття мають заспокійливий ефект.
Одноденна програма
SPA-Day "Регенерація"
Присвяти день для боротьби з токсинами внутрішнього та зовнішнього середовища організму. Отримай детоксифікуючий та омолоджуючий ефект. Програма допомагає знизити вагу, зменшує набряклість і лімфостаз, очищає тіло від токсинів і сприяє активізації обміну речовин.
Одноденна програма
SPA-Day «Релаксацiя»
SPA-day «Релаксація» поєднує стародавні східні ритуали, присвячені здоров’ю та красі. Занурся у світ релаксу, ароматичних прянощів, натурального йогурту і фруктів, дивовижного танцю шовкового полотна. Процедура розслабляє та відновлює баланс організму.
Триденнi програми
Триденна програма
Anti-stress Weekend
Безліч приємних відчуттів - це 3-денна програма Anti-stress SPA-weekend.
Присвяти вихідні відпочинку тіла. Програма підійде чоловікам і жінкам, які знають справжню ціну часу і здоров'ю. Експериментуй з різними видами SPA-відпочинку і знайди ідеальний для себе.
Триденна програма
Вікенд в східному стилі
Вікенд в східному стилі - це програма, яка насичена терапевтичними процедурами. Легкі трав'яні аромати убтану і масел подарують Вам свіжість в кожному аюрведичному ритуалі, які діють м'яко і делікатно, а результатом їх впливу буде - суцільна релаксація. Після таких процедур ваша шкіра оновиться, засяє і стане гладкою
Триденна програма
Експрес відновлення тіла
Втомилися від щоденного надшвидкого життя мегаполісу? Тоді вам необхідна ця програма. Вона дозволить відновити організм за короткий відрізок часу. Експрес-процедури покликані моделювати Ваше тіло швидкими темпами
Триденна програма
SPA Detox
Програма «SPA Detox» - сучасний експрес-курс з оздоровлення, в основі якого закладені процеси релаксації і очищення організму. Програма розроблена таким чином, що Ви спочатку відновлюєте гармонію зі своїм внутрішнім духовним світом, а потім активізуєте всі свої фізичні сили.
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.