Youtube preview
Кабинет косметологии
Кабинет качественной косметологии в Edem
кабинет медицинской диагностики
Грязевое обертывание
Справжня краса - це здоров'я.

Центр відновлення здоров'я

Щоб дійти до мети потрібно перш за все йти.
Програми життя

Медицинская Детокс программа
Detox Classic
Програма націлена на детоксифікацію організму – очищення та виведення екзо- та ендотоксинів, які накопичуються у результаті неправильного харчування, екологічних факторів, стресів та малорухливого способу життя.
Массаж головы в спа центре Edem Resort
Re-energy
Хочете взяти невелику паузу, щоб заповнити енергію і поліпшити самопочуття? Досить буде 3 днів, що б перезапустити організм і відновити втрачені сили. Програма Re-energy - це найефективніші методи відновлення, розроблені нашим центром відновлення здоров'я Edem Resort.
пробежка группы с тренером
Fithealth
Поглянь на догляд за здоров’ям по-новому. Fit Health пропонує науково-обґрунтований підхід до корекції фігури та покращення самопочуття. Програма змінює мислення про організм в цілому, адже поєднує правильне фізичне виховання, спорт, курс діагностики, лікування та відновлення.
blank
Detox Basic
Програма передбачає органічну та психоемоційну детоксикацію, очищення і виведення ендо- та екзотоксинів, які накопичуються в організмі в результаті неправильного харчування (режим дня, раціон харчування та порушення харчової поведінки), екологічних факторів, малорухомого способу життя.
blank
Detox Body&Mind
Програма передбачає органічну та психоемоційну детоксикацію, очищення і виведення екзо- і ендотоксинів, які накопичуються в організмі в результаті неправильного способу життя (режим дня, раціон харчування та порушення харчової поведінки, хронічного стресу), екологічних факторів, малорухливого способу життя.
blank
Detox Light
У цій програмі зібрані наші флагманські методики, які в найшвидший період запустять процеси самоочищення Вашого організму.
blank
Відновлення сечовивідної системи і нирок
blank
Відновлення шлунково-кишкового тракту і печінки
blank
Продуктивність
Програма призначена для швидкого відновлення сил, які були витрачені на складну та інтенсивну роботу, для наповнення емоційної складової життя. Рекомендується трудоголікам, людям при початкових стадіях емоційного вигорання, початкових проявах синдрому хронічної втоми. Програма відбувається під наглядом психотерапевта.
blank
Anti-stress Weekend
Широка гама відчуттів — це 3-денна програма Anti-stress SPA-weekend. Присвяти вихідні відпочинку тіла. Програма підійде жінкам та чоловікам, які знають справжню ціну часу та здоров’я. Експериментуй із різними видами SPA-відпочинку та знайди ідеальний для себе.
blank
Естетолог, дерматолог Кулешко Юлія
Кручек Мирослава медична діагностика
дієтолог Савчак Валентина
blank
Олексій Башкірцев
Головний лікар
Кандидат медичних наук, головний лікар Edem Resort Medical & SPA, в якого за плечима 25 років досвіду в медицині - Олексій Башкірцев. Його дітище – Центр відновлення здоров’я в Edem Resort Medical & SPA. Фахівець у сфері антивікової медицини, Олексій Вадимович доводить, що краса та довголіття - це результат поваги до себе, адже основний принцип лікаря - недопустити виникнення хвороби.
Кулешко Юлія
лікар дерматолог
Юлія Кулешко проводить детальний аналіз стану шкіри. Після цього, вона виявляє проблеми та вирішує їх за допомогою апаратної та мануальної косметології. За допомогою провідних технік косметології Юлія сприяє уповільненню процесів старіння шкіри, покращує її стан та запобігає виникненню подальших проблем.
Кручек Мирослава
лікар функціональної діагностики
Лікар ультразвукової діагностики, Мирослава Кручек, оцінює стан здоров'я гостей медичних програм, діагностує органи для того, щоб потім корегувати програми згідно індивідуальних потреб.
Савчак Валентина
лікар дієтолог
Лікар-дієтолог. Основною діяльністю Валентини в Центрі відновлення здоров'я є розробка програм харчування та оздоровлення. Вона здійснює лікарський супровід та консультування гостей на програмі.
Ольга Полак
Керівник відділу естетичної медицини
Ольга Полак, керівник відділу естетичної медицини Edem Resort Medical & SPA, викладач естетичної медицини, тренер Ipsen та Innovaestetic, косметолог, дерматолог, експерт у сфері антивікової медицини.
 • blank
  Олексій Башкірцев
 • Естетолог, дерматолог Кулешко Юлія
  Кулешко Юлія
 • Кручек Мирослава медична діагностика
  Кручек Мирослава
 • дієтолог Савчак Валентина
  Савчак Валентина
 • blank
  Ольга Полак
Філософія Центру відновлення здоров'я та детоксикації організму
Edem science
Детальніше
Спробуйте в Edem ресорт
Рекомендуємо
Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є твоє життя.
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA Center в Edem Resort
Ведь жизнь создана для наслаждения
Детальніше

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.