Напишіть нам
І'мя
Телефон
E-mail
Повідомлення

Відправити

Єдина краса – це здоров’я.
Центр відновлення здоров'я
Щоб дійти до мети треба насамперед йти.
Life programs
Програми життя
Detox
Програма націлена на детоксифікацію організму – очищення та виведення екзо- та ендотоксинів, які накопичуються у результаті неправильного харчування, екологічних факторів, стресів та малорухливого способу життя.
Re-energy
Хочеш взяти невелику паузу, щоб поповнити запаси енергії та покращити самопочуття? Тобі буде достатньо трьох днів, щоб перезапустити організм та відновити втрачені сили. Програма Re-energy – найефективніші методи відновлення, розроблені нашим медичним центром Edem Resort.
Anti-stress
Попрощайся зі стресом та потіш своє тіло приємними процедурами. Триденний Anti-stress відпочинок – це очищення та регенеруючі бальнеологічні процедури, SPA-ритуали, східні практики масажу, фітнес та дієтичне харчування. Забудь на вікенд про те, що існує ще щось, окрім задоволення та блаженства.
Fithealth
Поглянь на догляд за здоров’ям по-новому. Fit Health пропонує науково-обґрунтований підхід до корекції фігури та покращення самопочуття. Програма змінює мислення про організм в цілому, адже поєднує правильне фізичне виховання, спорт, курс діагностики, лікування та відновлення.
Олексій Башкірцев
Головний лікар
Кандидат медичних наук, головний лікар Edem Resort Medical & SPA, в якого за плечима 25 років досвіду в медицині - Олексій Башкірцев. Його дітище – Центр відновлення здоров’я в Edem Resort Medical & SPA. Фахівець у сфері антивікової медицини, Олексій Вадимович доводить, що краса та довголіття - це результат поваги до себе, адже основний принцип лікаря - недопустити виникнення хвороби.
Кулешко Юлія
лікар дерматолог
Юлія Кулешко проводить детальний аналіз стану шкіри. Після цього, вона виявляє проблеми та вирішує їх за допомогою апаратної та мануальної косметології. За допомогою провідних технік косметології Юлія сприяє уповільненню процесів старіння шкіри, покращує її стан та запобігає виникненню подальших проблем.
Кручек Мирослава
лікар функціональної діагностики
Лікар ультразвукової діагностики, Мирослава Кручек, оцінює стан здоров'я гостей медичних програм, діагностує органи для того, щоб потім корегувати програми згідно індивідуальних потреб.
Конанець Лілія
лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар-терапевт вищої категорії  з 30-річним стажем роботи. Лікар проводить медичний супровід для гостей. Вона є куратором медичної програми, спостерігає за її переходом. Лілія Броніславівна відповідає за індивідуальний підхід до здоров'я кожного медичного гостя, аналізує покази та протипокази, і, як результат - корегує програми згідно фізичних особливостей.
Левадний Дмитро
керівник департаменту фітнес
Сертифікований спеціаліст у галузі фітнесу та дієтлогії, Дмитро Левадний відповідає за фізичне здоров'я медичних гостей. Для того, щоб покращити результати медичних програм він комбінує необхідні фізичні навантаження задля досягнення максимального результату.
Савчак Валентина
лікар дієтолог
Лікар-дієтолог. Основною діяльністю Валентини в Центрі відновлення здоров'я є розробка програм харчування та оздоровлення. Вона здійснює лікарський супровід та консультування гостей на програмі.
  • Олексій Башкірцев
  • Кулешко Юлія
  • Кручек Мирослава
  • Конанець Лілія
  • Левадний Дмитро
  • Савчак Валентина
Філософія центру відновлення здоров'я
База знань
Детальніше
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA Center в Edem Resort
Тому що життя створене для насолод
Детальніше