Напишіть нам
І'мя
Телефон
E-mail
Повідомлення


Відправити

Справжня краса - це здоров'я.
Центр відновлення здоров'я
Щоб дійти до мети потрібно перш за все йти.
Програми життя
Detox Classic
Програма націлена на детоксифікацію організму – очищення та виведення екзо- та ендотоксинів, які накопичуються у результаті неправильного харчування, екологічних факторів, стресів та малорухливого способу життя.
Re-energy
Хочете взяти невелику паузу, щоб заповнити енергію і поліпшити самопочуття? Досить буде 3 днів, що б перезапустити організм і відновити втрачені сили. Програма Re-energy - це найефективніші методи відновлення, розроблені нашим центром відновлення здоров'я Edem Resort.
Fithealth
Поглянь на догляд за здоров’ям по-новому. Fit Health пропонує науково-обґрунтований підхід до корекції фігури та покращення самопочуття. Програма змінює мислення про організм в цілому, адже поєднує правильне фізичне виховання, спорт, курс діагностики, лікування та відновлення.
Anti-stress
Попрощайся зі стресом та потіш своє тіло приємними процедурами. Триденний Anti-stress відпочинок – це очищення та регенеруючі бальнеологічні процедури, SPA-ритуали, східні практики масажу, фітнес та дієтичне харчування. Забудь на вікенд про те, що існує ще щось, окрім задоволення та блаженства.
Detox Body&Mind
Олексій Башкірцев
Головний лікар
Кандидат медичних наук, головний лікар Edem Resort Medical & SPA, в якого за плечима 25 років досвіду в медицині - Олексій Башкірцев. Його дітище – Центр відновлення здоров’я в Edem Resort Medical & SPA. Фахівець у сфері антивікової медицини, Олексій Вадимович доводить, що краса та довголіття - це результат поваги до себе, адже основний принцип лікаря - недопустити виникнення хвороби.
Кулешко Юлія
лікар дерматолог
Юлія Кулешко проводить детальний аналіз стану шкіри. Після цього, вона виявляє проблеми та вирішує їх за допомогою апаратної та мануальної косметології. За допомогою провідних технік косметології Юлія сприяє уповільненню процесів старіння шкіри, покращує її стан та запобігає виникненню подальших проблем.
Кручек Мирослава
лікар функціональної діагностики
Лікар ультразвукової діагностики, Мирослава Кручек, оцінює стан здоров'я гостей медичних програм, діагностує органи для того, щоб потім корегувати програми згідно індивідуальних потреб.
Конанець Лілія
лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар-терапевт вищої категорії  з 30-річним стажем роботи. Лікар проводить медичний супровід для гостей. Вона є куратором медичної програми, спостерігає за її переходом. Лілія Броніславівна відповідає за індивідуальний підхід до здоров'я кожного медичного гостя, аналізує покази та протипокази, і, як результат - корегує програми згідно фізичних особливостей.
Дмитро Левадний
kierownik departamentu fitnes
Сертифікований фахівець у галузі фітнесу та дієтології. Член федерації бодібілдингу та фітнесу, член федерації фітнес-бодібілдингу та федерації федерації в Україні.
Савчак Валентина
лікар дієтолог
Лікар-дієтолог. Основною діяльністю Валентини в Центрі відновлення здоров'я є розробка програм харчування та оздоровлення. Вона здійснює лікарський супровід та консультування гостей на програмі.
  • Олексій Башкірцев
  • Кулешко Юлія
  • Кручек Мирослава
  • Конанець Лілія
  • Дмитро Левадний
  • Савчак Валентина
Філософія Центру відновлення здоров'я
База знань
Детальніше
Спробуйте в Edem ресорт
Рекомендуємо
Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є твоє життя.
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA Center в Edem Resort
Ведь жизнь создана для наслаждения
Детальніше