Youtube preview
медична діагностика
Справжня краса - це здоров'я.

Центр відновлення здоров'я

Щоб дійти до мети потрібно перш за все йти.
Програми життя

Detox Classic
Програма націлена на детоксифікацію організму – очищення та виведення екзо- та ендотоксинів, які накопичуються у результаті неправильного харчування, екологічних факторів, стресів та малорухливого способу життя.
Re-energy
Хочете взяти невелику паузу, щоб заповнити енергію і поліпшити самопочуття? Досить буде 3 днів, що б перезапустити організм і відновити втрачені сили. Програма Re-energy - це найефективніші методи відновлення, розроблені нашим центром відновлення здоров'я Edem Resort.
Fithealth
Поглянь на догляд за здоров’ям по-новому. Fit Health пропонує науково-обґрунтований підхід до корекції фігури та покращення самопочуття. Програма змінює мислення про організм в цілому, адже поєднує правильне фізичне виховання, спорт, курс діагностики, лікування та відновлення.
Detox Basic
Програма передбачає органічну та психоемоційну детоксикацію, очищення і виведення ендо- та екзотоксинів, які накопичуються в організмі в результаті неправильного харчування (режим дня, раціон харчування та порушення харчової поведінки), екологічних факторів, малорухомого способу життя.
Detox Body&Mind
Detox Light
Відновлення сечовивідної системи і нирок
Відновлення шлунково-кишкового тракту і печінки
Повний пансіон
Програма «Відновлення (Повний пансіон)» Мета програми – покращити здоров’я та життєві сили через відновлення гармонії і духу. Почніть турботу про свій організм і Ви забезпечите довголіття, збережете здоров’я тіла і розуму. Програма комплексно поєднанує бальнеологічні, апаратні, мануальні техніки, а також мінерало-водолікування. Це дозволить підтримувати і укріпити здоров’я, покращить працездатність на найближчі роки. Програма «Релаксація (Повний пансіон)» Окрім лікування ми пропонуємо процедури для відновлення фізичних та духовних сил. Це здійснює SPA-програма Релаксація. Поєднання процедур дозволить очистити та розслабити Ваше тіло та розум, а якісний відпочинок пришвидшить відновлювальні процеси і позбавить стресу та напруги.
Продуктивність
Програма призначена для швидкого відновлення сил, які були витрачені на складну та інтенсивну роботу, для наповнення емоційної складової життя. Рекомендується трудоголікам, людям при початкових стадіях емоційного вигорання, початкових проявах синдрому хронічної втоми. Програма відбувається під наглядом психотерапевта.
Олексій Башкірцев головний лікар Edem Resort Medical & SPA
Естетолог, дерматолог Кулешко Юлія
Кручек Мирослава медична діагностика
лікар терапевт, гастроентеролог Конанець Лілія
Дмитро Левадний фітнес та дієтологія
дієтолог Савчак Валентина
Олексій Башкірцев
Головний лікар
Кандидат медичних наук, головний лікар Edem Resort Medical & SPA, в якого за плечима 25 років досвіду в медицині - Олексій Башкірцев. Його дітище – Центр відновлення здоров’я в Edem Resort Medical & SPA. Фахівець у сфері антивікової медицини, Олексій Вадимович доводить, що краса та довголіття - це результат поваги до себе, адже основний принцип лікаря - недопустити виникнення хвороби.
Кулешко Юлія
лікар дерматолог
Юлія Кулешко проводить детальний аналіз стану шкіри. Після цього, вона виявляє проблеми та вирішує їх за допомогою апаратної та мануальної косметології. За допомогою провідних технік косметології Юлія сприяє уповільненню процесів старіння шкіри, покращує її стан та запобігає виникненню подальших проблем.
Кручек Мирослава
лікар функціональної діагностики
Лікар ультразвукової діагностики, Мирослава Кручек, оцінює стан здоров'я гостей медичних програм, діагностує органи для того, щоб потім корегувати програми згідно індивідуальних потреб.
Конанець Лілія
лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар-терапевт вищої категорії  з 30-річним стажем роботи. Лікар проводить медичний супровід для гостей. Вона є куратором медичної програми, спостерігає за її переходом. Лілія Броніславівна відповідає за індивідуальний підхід до здоров'я кожного медичного гостя, аналізує покази та протипокази, і, як результат - корегує програми згідно фізичних особливостей.
Дмитро Левадний
kierownik departamentu fitnes
Сертифікований фахівець у галузі фітнесу та дієтології. Член федерації бодібілдингу та фітнесу, член федерації фітнес-бодібілдингу та федерації федерації в Україні.
Савчак Валентина
лікар дієтолог
Лікар-дієтолог. Основною діяльністю Валентини в Центрі відновлення здоров'я є розробка програм харчування та оздоровлення. Вона здійснює лікарський супровід та консультування гостей на програмі.
 • Олексій Башкірцев головний лікар Edem Resort Medical & SPA
  Олексій Башкірцев
 • Естетолог, дерматолог Кулешко Юлія
  Кулешко Юлія
 • Кручек Мирослава медична діагностика
  Кручек Мирослава
 • лікар терапевт, гастроентеролог Конанець Лілія
  Конанець Лілія
 • Дмитро Левадний фітнес та дієтологія
  Дмитро Левадний
 • дієтолог Савчак Валентина
  Савчак Валентина
Філософія Центру відновлення здоров'я
Edem science
Детальніше
Спробуйте в Edem ресорт
Рекомендуємо
Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є твоє життя.
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA Center в Edem Resort
Ведь жизнь создана для наслаждения
Детальніше

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.