Бо життя треба смакувати наповну

Ресторани в Едем Резорт

Кожна страва розповідає свою історію, збагачує пам'ять новими смаками. Але завжди лишає маленьку таємницю, яку хочеться розгадати знову і знову
Наші ресторани
Розшир горизонти здорової їжі
Panorama
Ресторан Panorama — храм здорової екологічно чистої їжі. Кожна страва – заряд енергії, адже приготована із продуктів, зібраних на городах Едему.
Крізь великі панорамні вікна відкривається вид на озеро Молодості. Ресторан працює для гостей, які приїжджають на комплексні програми в Центр відновлення здоров'я — Detox, Anti-аge, Fit Health.
Ми створюємо індивідуальне меню для наших гостей, враховуємо фізіологічні особливості для того, аби зробити страви максимально корисним. Переконайся, що здорова їжа може бути смачною та неймовірно красивою в нашому ресторані під Львовом.
Замовити
Істина в вині
De Vine
DeVine — це 354 позиції вин та 4 автохтонних сорти зі колекції вин Бордо. Понад 3000 пляшок із 121 регіону 22 країн світу зберігаються у винних шафах Liebherr. Меню ресторану за містом шеф-кухар підбирав спеціально для того, щоби гості отримали максимум задоволення від дегустації вин та смаку вишуканих страв.

«Основний принцип, за яким формувалась карта вин, — багатогранність. Я намагався осягнути і представити вина з усіх куточків світу з якомога більшою палітрою сортів винограду. Тепер з таким асортиментом не проблема підібрати вино для будь-якого гостя і під будь-яку страву. Над винною картою працює як сомельє, так і гості. Я завжди прислухаюся до побажань і намагаюсь зробити вибір вина цікавим, щоб подарувати нові незабутні гастрономічні враження та емоції», - розповів шеф-сомельє ресторану DeVine, Євген Іванов.
DeVine став одним із фіналістів Національної ресторанної премії СІЛЬ® 2016 року у номінації «Ресторан з найкращою винною картою», і це - лише початок. Ми створили спеціальний винний сет в меню, щоби гості оцінили усі тонкощі різних сортів. Весною 2016 року у комплексі з’явився власний виноградник. А на четвертий сезон ти зможеш відчути смак вина, приготованого в Едемі.
Замовити столик
Елегантна класика
Edem
Дух романтики та класичної розкоші. Чоловіки – лише в костюмах, жінки красуються витонченими сукнями. Ресторан на озері Edem ніби зійшов зі сторінок романів Фіцджеральда, де дух богемності відчувається навіть у найдрібніших деталях. Обіди, романтичні вечері, гучні урочистості чи невеликі банкети – Едем влаштує все на найвищому рівні. Кожна страва — шедевр від шеф-кухаря. Адже досконалість – вона у деталях.
Замовити столик
Нова історія концептуального ресторану на воді
Terrace by the lake
Terrace by the lake – це місце, де ви зможете насолодитись вишуканим смаком страв. Усі майбутні меню будуть сезонними. Особливість в тому, що кожна нова карта страв житиме всього 4 місяці. Таким чином ви завжди зможете куштувати нові інтернаціональні страви. Щодо свіжості: середземноморську рибу та морепродукти кухарі будуть отримувати через прямі перевезення літаком з Франції, Італії і навіть Мальдів.

Terrace by the lake - це must visit для кожного, хто не уявляє життя без гастрономічних відкриттів, хто обожнює куштувати незнайомі делікатеси і традиційні страви у новому амплуа. У будь-якому випадку цей ресторан на воді та запрошений шеф-кухар з Італії Алекс Брага знають як вразити свого гостя!
Замовити столик
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA Center в Edem Resort
Детальніше

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.