Ресторан на озері за містом Львів ➤Edem Resort Medical &Spa
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Бо життя треба смакувати наповну

Ресторани в Едем Резорт

Кожна страва розповідає свою історію, збагачує пам'ять новими смаками. Але завжди лишає маленьку таємницю, яку хочеться розгадати знову і знову
Наші ресторани
Розшир горизонти здорової їжі
Panorama
Ресторан Panorama — храм здорової екологічно чистої їжі. Кожна страва – заряд енергії, адже приготована із продуктів, зібраних на городах Едему.
Крізь великі панорамні вікна відкривається вид на озеро Молодості. Ресторан працює для гостей, які приїжджають на комплексні програми в Центр відновлення здоров'я — Detox, Anti-аge, Fit Health.
Ми створюємо індивідуальне меню для наших гостей, враховуємо фізіологічні особливості для того, аби зробити страви максимально корисним. Переконайся, що здорова їжа може бути смачною та неймовірно красивою в нашому ресторані під Львовом.
Істина в вині
De Vine
DeVine — це 354 позиції вин та 4 автохтонних сорти зі колекції вин Бордо. Понад 3000 пляшок із 121 регіону 22 країн світу зберігаються у винних шафах Liebherr. Меню ресторану за містом шеф-кухар підбирав спеціально для того, щоби гості отримали максимум задоволення від дегустації вин та смаку вишуканих страв.

«Основний принцип, за яким формувалась карта вин, — багатогранність. Я намагався осягнути і представити вина з усіх куточків світу з якомога більшою палітрою сортів винограду. Тепер з таким асортиментом не проблема підібрати вино для будь-якого гостя і під будь-яку страву. Над винною картою працює як сомельє, так і гості. Я завжди прислухаюся до побажань і намагаюсь зробити вибір вина цікавим, щоб подарувати нові незабутні гастрономічні враження та емоції», - розповів шеф-сомельє ресторану DeVine, Юрій Овчар.
DeVine став одним із фіналістів Національної ресторанної премії СІЛЬ® 2016 року у номінації «Ресторан з найкращою винною картою», і це - лише початок. Ми створили спеціальний винний сет в меню, щоби гості оцінили усі тонкощі різних сортів. Весною 2016 року у комплексі з’явився власний виноградник. А на четвертий сезон ти зможеш відчути смак вина, приготованого в Едемі.
Елегантна класика
Edem
Дух романтики та класичної розкоші. Чоловіки – лише в костюмах, жінки красуються витонченими сукнями. Ресторан Edem ніби зійшов зі сторінок романів Фіцджеральда, де дух богемності відчувається навіть у найдрібніших деталях. Тут ми зустрінемося з вами на сніданку, який створить настрій на увесь день. Кожна страва тут — шедевр від шеф-кухаря. Адже досконалість – вона у деталях.
Нова історія концептуального ресторану на воді
Terrace by the lake
Terrace by the lake – це місце, де ви зможете насолодитись вишуканим смаком страв. Усі майбутні меню будуть сезонними. Особливість в тому, що кожна нова карта страв житиме всього 4 місяці. Таким чином ви завжди зможете куштувати нові інтернаціональні страви. Щодо свіжості: середземноморську рибу та морепродукти кухарі будуть отримувати через прямі перевезення літаком з Франції, Італії і навіть Мальдів.

Terrace by the lake - це must visit для кожного, хто не уявляє життя без гастрономічних відкриттів, хто обожнює куштувати незнайомі делікатеси і традиційні страви у новому амплуа.
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA Center в Edem Resort
Детальніше

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.