Бо життя треба смакувати наповну

Ресторани в Едем Резорт

Кожна страва розповідає свою історію, збагачує пам'ять новими смаками. Але завжди лишає маленьку таємницю, яку хочеться розгадати знову і знову
Наші ресторани
Розшир горизонти здорової їжі
Panorama
Ресторан Panorama — храм здорової екологічно чистої їжі. Кожна страва – заряд енергії, адже приготована із продуктів, зібраних на городах Едему.
Крізь великі панорамні вікна відкривається вид на озеро Молодості. Ресторан працює для гостей, які приїжджають на комплексні програми в Центр відновлення здоров'я — Detox, Anti-аge, Fit Health.
Ми створюємо індивідуальне меню для наших гостей, враховуємо фізіологічні особливості для того, аби зробити страви максимально корисним. Переконайся, що здорова їжа може бути смачною та неймовірно красивою.
Замовити
Істина в вині
De Vine
DeVine — це 354 позиції вин та 4 автохтонних сорта із колекції вин Бордо. Понад 3000 пляшок із 121 регіону 22 країн світу зберігаються у винних шафах Liebherr. Меню ресторану шеф-кухар підбирав спеціально для того, щоби гості отримали максимум задоволення від дегустації вин та смаку вишуканих страв.

«Основний принцип, за яким формувалась карта вин, — багатогранність. Я намагався осягнути і представити вина з усіх куточків світу з якомога більшою палітрою сортів винограду. Тепер з таким асортиментом не проблема підібрати вино для будь-якого гостя і під будь-яку страву. Над винною картою працює як сомельє, так і гості. Я завжди прислухаюся до побажань і намагаюсь зробити вибір вина цікавим, щоб подарувати нові незабутні гастрономічні враження та емоції», - розповів шеф-сомельє ресторану DeVine, Євген Іванов.
DeVine став одним із фіналістів Національної ресторанної премії СІЛЬ® 2016 року у номінації «Ресторан з найкращою винною картою», і це - лише початок. Ми створили cпеціальний винний сет в меню, щоби гості оцінили усі тонкощі різних сортів. Весною 2016 року у комплексі з’явився власний виноградник. А на четвертий сезон ти зможеш відчути смак вина, приготованого в Едемі.
Замовити столик
Елегантна класика
Edem
Дух романтики та класичної розкоші. Чоловіки – лише в костюмах, жінки красуються витонченими сукнями. Ресторан Edem ніби зійшов із сторінок романів Фітцджеральда, де дух богемності відчувається навіть у найдрібніших деталях. Обіди, романтичні вечері, гучні урочистості чи невеликі банкети – Едем влаштує все на найвищому рівні. Кожна страва — шедевр від шеф-кухаря. Адже досконалість – вона у деталях.
Замовити столик
Заміська казка біля озера
Terrace
Ресторан Terrace – знахідка для тих, хто хоче сховатися від міського шуму та нарешті віднайти умиротворення серед лісу та води.
Шеф-кухар максимально задіяв сезонні продукти із городів Едему для того, щоб кожної пори року гості насолоджувались корисною та смачною їжею. Деякі страви готують на спеціальній іспанській плиті «хоспер». Лише уяви як палаюче полум’я накрили чавунним ковпаком, в середині якого 400- градусна температура. За таких умов приготування відбувається дуже швидко. Тому гості так полюбляють страви, приготовані в цей спосіб: стейки із товстолоба, осетра та мармурового м’яса.
Дивись як готують твою страву на нашій відкритій кухні та насолоджуйся суботньою грою на саксофоні.
Замовити столик
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA Center в Edem Resort
Детальніше