Мистецтво змиває пил повсякденності з душі

Наші митці

Мистецтво володіє невидимою силою, яка дає наснагу жити. Здавалося б, звичайна собі картина, скульптура, поезія. Але ж ні, вона дає змогу побачити тонкощі життя по-новому.
Арт простір Edem
Наші митці
художник Владимир Цисарык
Володимир Цісарик
Роботи митця
Митець
Зараз його роботи прикрашають найвідоміші місця Львова, а натовп туристів купчиться, щоб зробити фото. А в дитинстві він дивився на пам’ятник Франка і мріяв творити скульптури.
Макар Москалюк, художник в творческом пространстве Арт Куб
Макар Москалюк
Роботи митця
Митець
Молодість та максималізм як рушій мистецтва. Макар лише на старті творчого шляху, але попри юний вік зумів знайти головне - власний почерк, візуальне відтворення внутрішнього всесвіту.
"Ми не зауважуємо, як швидко пливе час. І кожен день ми викреслюємо-викреслюємо-викреслюємо – тож час дуже швидко збігає. Закресленого є менше, більше вільного простору – не закресленого. Не розграфлені площини – майбутнє кожного, яке дає надію, що все заплановане встигнемо втілити в життя"
Ігор Мельник
Роботи митця
Митець
Ігор - член Національної спілки художників України, давно здобув визнання серед українських митців. Він не боїться відходити від класичних канонів та творити нове.
Мирослава Бачкур
Роботи митця
Митець
На полотнах Мирослави Бачкур плоть та тіло мають не просто фізичний вимір, але є складовою нової моделі реальності.
Михайло Радь
Роботи митця
Митець
Михайло вирізнявся стилем ще зі студентських років Відтоді проводив виставки у Києві, Бухаресті, Стамбулі, Торонто та Нью-Йорку.
Максим Мазур
Роботи митця
Митець
«Для мене творчість – можливість самовираження через засоби мистецтва. Я почав малювати змалку і цей процес повністю мене поглинув.
Мирослав Дедишин
Роботи митця
Митець
Еспрериментатор нових форм та змістів. Його кредо - спочатку ідея, а потім матеріал, розмір, стиль, текстура, які найкраще її розкриють.
Наталія Проданчук
Роботи митця
Митець
Наталка Проданчук поєднує графіку, живопис та розпис. І усі ці техніки вона втілює на тканині. Художниця черпає натхнення із міфології пов`язаної із Деревом Життя.
Віктор Проданчук
Роботи митця
Митець
Віктор Проданчук навчався у Львівській академії мистецтв. Його скульптурна пластика відрізняється оригінальними образами, сюрреалістичними інтонаціями.
Петро Грицюк
Роботи митця
Митець
Метал для художника став способом самовираження. Він опанував його у Косівському училищі декоративного та прикладного мистецтва.
Лесь Панчишин
Роботи митця
Митець
Лесь - один з найбільш прогресивних молодих західноукраїнських митців у світі. Його творчість дуже емоційна і повна експериментів. Його мета - привернути увагу глядача до проблеми відсутності людського спілкування та зв'язку в сучасному світі
Петро Сметана
Роботи митця
Митець
Петро Сметана закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю дизайн.
Марія Куліковська
Роботи митця
Митець
Одна із найрізноплановіших ураїнських художниць, яка не боїться висловлювати свою мистецьку думку на актуальні та складні проблеми сучасності.
Олена Пронькіна
Роботи митця
Митець
Олена Пронькіна почала своє захоплення мистецтвом досить пізно – в 11 класі. Далі – вступила у Київський державний інститут декоративно- прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
Олександра Білобран
Роботи митця
Митець
Олександра Білобран закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедру моделювання костюму.
Павло Ярмолик
Роботи митця
Митець
Павло Ярмолик не звик до полотна і кистей. Метал, тканин, дерево, пігменти, смальти, камінь, скло - в XXI столітті форма перетворюється у зміст. Художник об'єднує технології старих майстрів з сучасними матеріалами.
Петро Романчук
Роботи митця
Митець
Випускник Львівського державного коледжу декоративно-прикладного мистецтва імені І. Труша та Львівської Академії Мистецтв.
Сергій Декалюк
Роботи митця
Митець
У кожного в житті є свої цілі, наміри та плани. Однак за чітким алгоритмом жити не вдається. Тоді доводиться імпровізувати, вдаватися до незвичних життєвих прийомів.
Саша Боб
Роботи митця
Митець
При створенні своїхробіт я орієнтуюсь на життя навколо мене. Кіно, музика, книги, життєві події. Все, що можна почути або побачити надає мені можливість відтворити мить натхнення на інтуїтивному рівні.
Любомир Якимчук
Роботи митця
Митець
Молодий живописець і скульптор, представник Львівського художнього училища. Його роботи поєднують глибокі етнічні мотиви, філософські дослідження світового порядку та унікальний авторський стиль. Мистецька практика: філософське вивчення Всесвіту.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.