Митці Арт-простору Едем у Львові | Edem Resort Medical & Spa
blank
blank
Мистецтво змиває пил повсякденності з душі

Наші митці

Мистецтво володіє невидимою силою, яка дає наснагу жити. Здавалося б, звичайна собі картина, скульптура, поезія. Але ж ні, вона дає змогу побачити тонкощі життя по-новому.
Арт простір Edem
Наші митці
Макар Москалюк, художник в творческом пространстве Арт Куб
Макар Москалюк
Роботи митця
Митець
Молодість та максималізм як рушій мистецтва. Макар лише на старті творчого шляху, але попри юний вік зумів знайти головне - власний почерк, візуальне відтворення внутрішнього всесвіту.
"Ми не зауважуємо, як швидко пливе час. І кожен день ми викреслюємо-викреслюємо-викреслюємо – тож час дуже швидко збігає. Закресленого є менше, більше вільного простору – не закресленого. Не розграфлені площини – майбутнє кожного, яке дає надію, що все заплановане встигнемо втілити в життя"
blank
Михайло Радь
Роботи митця
Митець
Михайло вирізнявся стилем ще зі студентських років Відтоді проводив виставки у Києві, Бухаресті, Стамбулі, Торонто та Нью-Йорку.
blank
Лесь Панчишин
Роботи митця
Митець
Лесь - один з найбільш прогресивних молодих західноукраїнських митців у світі. Його творчість дуже емоційна і повна експериментів. Його мета - привернути увагу глядача до проблеми відсутності людського спілкування та зв'язку в сучасному світі
blank
Олена Пронькіна
Роботи митця
Митець
Олена Пронькіна почала своє захоплення мистецтвом досить пізно – в 11 класі. Далі – вступила у Київський державний інститут декоративно- прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
blank
Саша Боб
Роботи митця
Митець
При створенні своїхробіт я орієнтуюсь на життя навколо мене. Кіно, музика, книги, життєві події. Все, що можна почути або побачити надає мені можливість відтворити мить натхнення на інтуїтивному рівні.
художник Владимир Цисарык
Володимир Цісарик
Роботи митця
Митець
Зараз його роботи прикрашають найвідоміші місця Львова, а натовп туристів купчиться, щоб зробити фото. А в дитинстві він дивився на пам’ятник Франка і мріяв творити скульптури.
blank
Ігор Мельник
Роботи митця
Митець
Ігор - член Національної спілки художників України, давно здобув визнання серед українських митців. Він не боїться відходити від класичних канонів та творити нове.
blank
Мирослава Бачкур
Роботи митця
Митець
На полотнах Мирослави Бачкур плоть та тіло мають не просто фізичний вимір, але є складовою нової моделі реальності.
blank
Максим Мазур
Роботи митця
Митець
«Для мене творчість – можливість самовираження через засоби мистецтва. Я почав малювати змалку і цей процес повністю мене поглинув.
blank
Мирослав Дедишин
Роботи митця
Митець
Еспрериментатор нових форм та змістів. Його кредо - спочатку ідея, а потім матеріал, розмір, стиль, текстура, які найкраще її розкриють.
blank
Наталія Проданчук
Роботи митця
Митець
Наталка Проданчук поєднує графіку, живопис та розпис. І усі ці техніки вона втілює на тканині. Художниця черпає натхнення із міфології пов`язаної із Деревом Життя.
blank
Віктор Проданчук
Роботи митця
Митець
Віктор Проданчук навчався у Львівській академії мистецтв. Його скульптурна пластика відрізняється оригінальними образами, сюрреалістичними інтонаціями.
blank
Петро Грицюк
Роботи митця
Митець
Метал для художника став способом самовираження. Він опанував його у Косівському училищі декоративного та прикладного мистецтва.
blank
Петро Сметана
Роботи митця
Митець
Петро Сметана закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю дизайн.
blank
Марія Куліковська
Роботи митця
Митець
Одна із найрізноплановіших ураїнських художниць, яка не боїться висловлювати свою мистецьку думку на актуальні та складні проблеми сучасності.
blank
Олександра Білобран
Роботи митця
Митець
Олександра Білобран закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедру моделювання костюму.
blank
Павло Ярмолик
Роботи митця
Митець
Павло Ярмолик не звик до полотна і кистей. Метал, тканин, дерево, пігменти, смальти, камінь, скло - в XXI столітті форма перетворюється у зміст. Художник об'єднує технології старих майстрів з сучасними матеріалами.
blank
Петро Романчук
Роботи митця
Митець
Випускник Львівського державного коледжу декоративно-прикладного мистецтва імені І. Труша та Львівської Академії Мистецтв.
blank
Сергій Декалюк
Роботи митця
Митець
У кожного в житті є свої цілі, наміри та плани. Однак за чітким алгоритмом жити не вдається. Тоді доводиться імпровізувати, вдаватися до незвичних життєвих прийомів.
blank
Любомир Якимчук
Роботи митця
Митець
Молодий живописець і скульптор, представник Львівського художнього училища. Його роботи поєднують глибокі етнічні мотиви, філософські дослідження світового порядку та унікальний авторський стиль. Мистецька практика: філософське вивчення Всесвіту.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.