Коротко про заміський комплекс Львова | Edem Resort Medical&Spa
blank
blank
blank
blank
Обравши роботу до душі, тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Наш колектив

Кожен з нас створює казку під назвою Едем.
Edem Resort Medical & SPA
Місце, де здійснюються мрії

Edem Resort Medical & SPA – для тих, хто втомився від надокучливості кам’яних джунглів. Заміський палац, оточений лісом і озером, знаходиться за 26 кілометрів від Львова.
Edem Resort – це місце сили, яке закарбовується у пам’яті назавжди. Де серед багатогранності природи хочеться говорити лише про найсокровенніше. Жити у гармонії із собою та світом – лейтмотив закладу. Тут не просто відпочиває тіло, тут вдосконалюється душа.
Тільки переступаєш поріг Edem Resort відразу відчуваєш простір та легкість. Знайомство розпочинається з архітектурно-скульптурного парку, де класичні майстри та сучасні митці втілюють власне світобачення у скульптурах та інсталяціях. До мистецтва тут особливе ставлення. Адже Edem Resort Medical & SPA – платформа для різноманітних арт-проектів, джерело натхнення художників та скульпторів.
П’ятизірковий готель пропонує понад 100 номерів, від економ до представницького люксу. Класика гармонічно існує із сучасною інтерпретацією, що і створює своєрідний настрій та стиль готелю. Номери обладнані балконами з панорамним видом на озеро Молодості або Парк Античних богів, де так приємно насолоджуватись ранковою кавою.
Ресторани у Edem Resort – запорука хорошого вечора. Panorama, De Vine, Terrace та Edem не залишать байдужим навіть найвибагливішого гурмана.
На території Edem Resort Medical & SPA є Центр відновлення здоров’я. Він пропонує програми довголіття, відновлення та детоксикації: Detox, Re-energy 3 дні, Anti-stress SPA Weekend 3 дні, Fithealth 3 дні.
Розслабитись та відновити втрачену енергію можна у SPA-комплексі, а для поціновувачів активного відпочинку Edem Resort пропонує спортивні програми та розваги. Особливої уваги вимагає Edem Golf Club – відпочинок для тіла та розуму, гра справжніх переможців.
Забронювати номери Ви можете за телефоном +38 (067) 314- 65-12

Our awards
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
Приєднатися до нашої команди
Напиши нам
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є твоє життя.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.