Обравши роботу до душі, тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Наш колектив

Кожен з нас створює казку під назвою Едем.
Edem Resort Medical & SPA
Місце, де здійснюються мрії
Edem Resort Medical & SPA – для тих, хто втомився від надокучливості кам’яних джунглів. Заміський палац, оточений лісом і озером, знаходиться за 26 кілометрів від Львова.
Edem Resort – це місце сили, яке закарбовується у пам’яті назавжди. Де серед багатогранності природи хочеться говорити лише про найсокровенніше. Жити у гармонії із собою та світом – лейтмотив закладу. Тут не просто відпочиває тіло, тут вдосконалюється душа.
Тільки переступаєш поріг Edem Resort відразу відчуваєш простір та легкість. Знайомство розпочинається з архітектурно-скульптурного парку, де класичні майстри та сучасні митці втілюють власне світобачення у скульптурах та інсталяціях. До мистецтва тут особливе ставлення. Адже Edem Resort Medical & SPA – платформа для різноманітних арт-проектів, джерело натхнення художників та скульпторів.
П’ятизірковий готель пропонує понад 100 номерів, від економ до представницького люксу. Класика гармонічно існує із сучасною інтерпретацією, що і створює своєрідний настрій та стиль готелю. Номери обладнані балконами з панорамним видом на озеро Молодості або Парк Античних богів, де так приємно насолоджуватись ранковою кавою.
Ресторани у Edem Resort - запорука хорошого вечора. Panorama, De Vine, Terrace та Edem не залишать байдужим навіть найвибагливішого гурмана.
На території Edem Resort Medical & SPA є Центр відновлення здоров’я. Він пропонує програми довголіття, відновлення та детоксикації: Detox, Re-energy 3 дні, Anti-stress SPA Weekend 3 дні, Fithealth 3 дні.
Розслабитись та відновити втрачену енергію можна у SPA-комплексі, а для поціновувачів активного відпочинку Edem Resort пропонує спортивні програми та розваги. Особливої уваги вимагає Edem Golf Club – відпочинок для тіла та розуму, гра справжніх переможців.
Забронювати номери Ви можете за телефоном +38 (067) 314- 65-12
Our awards
Приєднатися до нашої команди
Напиши нам
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є твоє життя.

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.