Конференції

Конференції
 У Едемі в задоволення як відпочинок так і праця. Влаштовуйте офіційні заходи згідно ваших потреб та вподобань. А ми врахуємо усі побажання та втілимо їх у життя. Для невеликих конференцій ми пропонуємо конференц-зали до 30 осіб, які оснащені проектором та усією необхідною технікою. Масштабні події ми проводимо у залі Grand Hall, що вміщає до 250 осіб. Офіційна частина включає кейтеринг. А після ділової зустрічі ти зможеш зняти строгий костюм та подбати про спільний відпочинок. Гольф-поле, СПА-зона, ресторани чи спортивні розваги – іноді справи краще вирішуються у неформальній атмосфері.
+38 067 314 65 12

 

Зали
Конференц-зал
Кімнати переговорів 1,2
Для невеликих дійств ми підготували кімнати переговорів. Кімнати переговорів 1 і 2 розташовані на 3-му поверсі головної будівлі Edem Resort Medical & SPA. За круглим столом в кожній з кімнат може одночасно поміститися до 25 чоловік. Вони підійдуть для невеликих семінарів, зустрічей та роботи в групах.
Забронювати
Конференц-зал
Congress
Конференц-зал Congress
Розташований на 3-му поверсі головної будівлі Edem Resort Medical & SPA, він приймає одночасно до 200 гостей. Зал обладнаний екраном, проектором, звуковою апаратурою та мікрофонами.
Забронювати
Конференц зал
Business
Конференц-зал Business
Зал для конференцій Business розташований на 2-му поверсі головної будівлі Edem Resort Medical & SPA. Приймає одночасно до 80 чоловік. У конференц-залі Business є екран, проектор, звукова апаратура та мікрофони.
Забронювати

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.