Оренда конференц-залу в готелі за містом Львів | Edem Resort

Конференції

blank
Конференції
 У Едемі в задоволення як відпочинок так і праця. Влаштовуйте офіційні заходи згідно ваших потреб та вподобань. А ми врахуємо усі побажання та втілимо їх у життя. Для невеликих конференцій ми пропонуємо конференц-зали до 30 осіб, які оснащені проектором та усією необхідною технікою. Масштабні події ми проводимо у залі Grand Hall, що вміщає до 250 осіб. Офіційна частина включає кейтеринг. А після ділової зустрічі ти зможеш зняти строгий костюм та подбати про спільний відпочинок. Гольф-поле, СПА-зона, ресторани чи спортивні розваги – іноді справи краще вирішуються у неформальній атмосфері.
+38 067 314 65 12

 

Зали
Conference-hall
Кімнати переговорів 1,2
Для невеликих дійств ми підготували кімнати переговорів. Кімнати переговорів 1 і 2 розташовані на 3-му поверсі головної будівлі Edem Resort Medical & SPA. За круглим столом в кожній з кімнат може одночасно поміститися до 25 чоловік. Вони підійдуть для невеликих семінарів, зустрічей та роботи в групах.
Конференц-зал
Congress
Конференц-зал Congress
Розташований на 3-му поверсі головної будівлі Edem Resort Medical & SPA, він приймає одночасно до 200 гостей. Зал обладнаний екраном, проектором, звуковою апаратурою та мікрофонами.
Конференц зал
Business
Конференц-зал Business
Зал для конференцій Business розташований на 2-му поверсі головної будівлі Edem Resort Medical & SPA. Приймає одночасно до 80 чоловік. У конференц-залі Business є екран, проектор, звукова апаратура та мікрофони.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.