Школа гольфу

Школа гольфу

Школа гольфу – це унікальна можливість для початківців та тих, хто ще ніколи не тримав ключку в руках, навчитись грі у гольф та познайомитись з однодумцями.

Навчання у школі проходять у будні та у вихідні. Тренування відбуваються на Driving Range у групах з від 5 до 7 осіб, на яких ви: дізнаєтесь історію гольфу, етикет, основні правила, опануєте ази гольфу, і навіть зіграєте свій перший турнір!

Навчання у будні дні – 3000 грн/міс

Понеділок-середа 18:00-20:00
Вівторок-четвер 18:00-20:00

У вартість навчання входить:
• 8 групових занять по 2 години

Група вихідного дня – 5500 грн/міс

Субота-неділя: 11:00-13:00

У вартість навчання входить:
• 8 групових занять по 2 години
• 3 додаткові індивідуальні заняття з тренером

*весь необхідній інвентар входить у вартість
*групи формуються від 5 до 7 осіб

* Навчання у школі проводиться за підтримки Всеукраїнської федерації гольфу, за підсумками школи гольфу ви станете акредитованим гравцем в гольф у системі гандикапів EGA/WHS 2020, і отримаєте можливість грати в гольф, та приймати участь у турнірах з гольфу.

Забронювати навчання

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.