Грязевое обертывание

Грязе- та фітолікування з флоатінгом

Під час процедури ти перебуваєш на теплому флоатаційному ліжку, відчуваєш легкість та невагомість тіла, а тепло заспокоює та розслабляє.
Обгортання детоксифікуючими фітогрязями стимулює розщеплення жирової тканини,позитивно впливає на роботу щитовидної залози, збільшує швидкість протікання обмінних процесів, сприяє виробленню колагену та еластину, покращує стан шкіри та організму в цілому. Під час пелоїдотерапії використовуються лікувальні грязі Лиманської затоки — це екологічно чистий продукт, збагачений мінералами та органічними речовинами, що стимулює крово- та лімфообіг, покращує роботу нирок, підшлункової залози, очищує кишечник.Тіло повністю буде огорнене лікувальними грязями, які
підсилять ефект процедур та прискорять дію активних речовин на організм.
Тривалість
  • 1 година
Цілі
  • розщеплює жирові тканини
  • покращує роботу щитовидної залози
  • сприяє виробленню колагену та еластину
  • покращує стан шкіри
Програма включає:
Грязе- та фітолікування з флоатінгом

Забронювати програму
Грязе- та фітолікування з флоатінгом
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим у цю мить. Ця мить і є життя.

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.