Відновлення для постраждалих від війни рф проти України | Edem Resort
blank

Відновлення (для осіб, які постраждали від війни росії проти України)

Медична реабілітаційна програма розроблена для відновлення пацієнтів з наслідками травм, отриманих в ході військових дій.
Мета програми - раннє та своєчасне відновлення якості життя постраждалого із застосуванням комбінованих науково-медичних, бальнеологічно-природничих, культурно-рекреаційних підходів.
Тривалість
  • 7 днів
Цілі
  • відновлення пацієнтів з наслідками травм, отриманих в ході військових дій
  • раннє та своєчасне відновлення якості життя постраждалого
Програма включає:
ПРОГРАМА «ВІДНОВЛЕННЯ» (для осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту російської федерації проти України) 7 днів
Завантажити PDF

Забронювати програму
ПРОГРАМА «ВІДНОВЛЕННЯ» (для осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту російської федерації проти України) 7 днів
Відновлення (для осіб, які постраждали від війни росії проти України)
Медична реабілітаційна програма розроблена для відновлення пацієнтів з наслідками травм, отриманих в ході військових дій. Послуги, що надаються не є універсальними, клінічне наповнення програми відбувається після мультидисціплінарного консиліуму фахівцями Edem Clinic. Мета програми - раннє та своєчасне відновлення якості життя постраждалого із застосуванням комбінованих науково-медичних, бальнеологічно-природничих, культурно-рекреаційних підходів.
Покази до проходження: скерування з лікувальних закладів згідно договору про надання благодійної допомоги.
Переведення із закладу-медичного партнера відбувається за рішенням мультидисциплінарної команди Edem Clinic.
Спробуйте в Країні Едем
Ми рекомендуємо
Будьте щасливі в цей момент. Цей момент - це ваше життя.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.