Напишіть нам
І'мя
Телефон
E-mail
Повідомлення


Відправити

Філософія Центру відновлення здоров'я
Edem science
Як в раю: правила життя Ольги Філатової Edem Resort

Тут не потрібно поспішати, стрілки годинника зупиняються для того, щоб ти насолодився красою миті. Один з найкращих курортів Європи, розташований  всього за 26 км від Львова, Edem Resort Medical & SPA – місце сили, яке, відвідавши одного разу, вже не зможеш забути.

Про те, як отримати від життя все розкажуть розум і душа Едему – головний лікар Центру відновлення здоров’я, міжнародний фахівець в сфері Anti-age медицини, академік Європейської Академії природничих наук, Олексій Башкірцев та засновниця Edem Resort Medical & SPA, муза і духовний наставник, Ольга Філатова.

Олексію Вадимовичу, Ви – лікар міжнародного рівня і знаєте все проздоров’я. У той же час багато працюєте і подорожуєте. Як все встигнути і при цьому не забувати про головне – своє самопочуття?  Краса життя в його мінливості і динаміці. Світ пропонує наммільйони можливостей, і ми повинні ними користуватися. Твоє здоров’я,краса і настрій – це особистий вибір. Зовсім не важливо, де ти живеш,скільки заробляєш і як багато працюєш. Адже головне – вміти поважати себе. Потрібно виробити культуру  життя, де гармонійно поєднуються догляд за тілом, його регулярна детоксикація, спорт, правильне харчування, активних відпочинок, інтелектуальні навантаження і, звичайно ж, гарний настрій. Таку життєву мудрість ми проповідуємо в Edem Resort Medical & SPA. Кожен наш гість – це новий проект для Центру відновленняздоров’я і ми хочемо, щоб він пройшов курс фізичного, морального ідуховного відновлення. В Едемі ми об’єднали п’ятизірковий готель,Центр відновлення здоров’я, 4 ресторани авторської кухні, SPA, Арт-центр, гольф-клуб – все для повного балансу. Адже Edem – це окремакраїна гармонії і умиротворення.

Олексію Вадимовичу, вам вдається бути активним і життєрадісним нонстоп. У чому секрет професіонала?  Я вірю в те, що роблю і використовую тільки перевірені методи для  відновлення енергії та очищення для себе і гостей. Один з найбільш ефективних – детоксикація, яку ми використовуємо в нашому Центрі відновлення здоров’я. Програма Detox націлена на очищення організму від токсинів, що накопичуються протягом усього життя. Завдяки комплексному підходу, який об’єднує діагностику і персоналізований вибір методів лікування, тіло омолоджується, поліпшується кровообіг і самопочуття,нормалізується вага, з’являється відчуття легкості і енергетичної наповненості.

Ольго Миколаївно, Ви створили цілу концепцію життя, філософію,яку сповідуєте в Edem Resort. У чому вона полягає? Знайти гармонію. Зі світом, природою, оточенням, із собою. Життя, воно виткане з мільйонів ниток, які нам потрібно вивчити, зрозуміти і полюбити. На березі озера Молодості, в компанії лісу і тиші – Edem ResortMedical & SPA – місце сили, очищення, гармонії. Тут не чути шуму автомобілів, тільки спокій і досконалість природи. І наше завдання – наповнити гостя цією гармонією, забезпечити не тільки фізичний, а й духовний відпочинок. Ми даємо можливість побачити, наскільки прекрасний цей світ, полюбити себе зсередини і ззовні – це меседж, який я несу до людей через Едем.  

Так що ж це – сенс життя?   Ольга: Часто кажуть: живіть так, ніби це ваш останній день. І я роблю все навпаки – живу так, немов буду жити вічно. Займаюся тим, що люблю, що дійсно важливе для мене. Сьогодні всі кудись поспішають,біжать, і разом з ними тікає щось важливе. Я ж кажу: Зупинися. закрий очі і прислухайся. Це ти. Ти сам знаєш, що тобі потрібно і як це  зробити. В цьому і полягає сенс життя – бути собою і робити свій вибір,адже від цього залежить наше майбутнє.

Довідка: Нещодавно Олексія Башкірцева вибрали чинним академіком Європейської Академії Гуманітарних Наук. Це не перша нагорода в Edem Resort Medical & Spa. У своєму арсеналі курорт має престижну премію  Chance Travel Awards як один з кращих готелів України. А за рейтингом міжнародного видання Total Escape потрапив у дев’ятку найкращих SPA та Welness курортів світу.

+38 067 314 65 12 edemresort.com

Спробуйте також
SPA Center в Edem Resort
Єдина краса – це здоров’я.
Детальніше