Експрес-програма фітнесу з медичної діагностикою Fithealth | Edem Resort
blank

Програма Fithealth

Програма складається з найбільш ефективних провідних фітнес-методик, поєднуючи в собі тільки краще і випробуване, що має наукову основу в досягненні результативності, з послідовним вивченням та розумінням процесу тренувань та забезпечить чітке розуміння, навички самостійного контролю в підході до процесів тренування та реакції організму (рекомендована спортсменам та фізично підготованим особам).
Тривалість
  • 3 дні
  • 7 днів
Цілі
  • корегування ваги та проблемних зон
  • покращення процесу обміну речовин
  • зміцнення м’язового корсету спини
  • покращення самопочуття
Програма включає:
Програма Fithealth 3 днi
Завантажити PDF
Програма Fithealth 7 днiв
Завантажити PDF

Забронювати програму
Програма Fithealth 3 днi
Програма Fithealth 7 днiв
Fithealth
Одна з найбільш ефективних експрес-програм, яка увібрала в себе самі результативні методики сучасного фітнесу. Дана детокс програма призначена для схуднення і фітнес підготовки. Саме комплексний підхід даної програми в поєднанні з медичною діагностикою дають можливість індивідуального прогресу і вибору найкоротшого шляху в досягненні результату. Програма підходить як для тренованих людей, так і для професійних спортсменів. Забезпечує такі цілі, як схуднення, спортивна реабілітація, формування техніки при виконанні вправ і постави, локальна дія на проблемні або бажані зони.
Спробуйте у Edem Resort
Рекомендуємо
Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є твоє життя

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.