blank
Написати нам

Олексій Башкірцев

Головний лікар

Головний лікар Edem Clinic – Олексій Башкірцев:
• кандидат медичних наук, лікар кардіолог, лікар терапевт
• медичний директор (головний лікар) Edem Clinic
• дійсний член The American Academy of Anti-Aging Medicine: Chicago, IL, US
• головний редактор наукового журналу Antiaging Eastern Europe
• член колегії редакторів Council of Science Editors: Wheat Ridge, Colorado, US
• дійсний член SingularityU Kyiv (direction of exponential medicine)
• юрист (Law Degree, Faculty of Sociology and Law, Kyiv)
• дійсний член Аспен Інституту, м. Київ

Клінічний шлях в медицині Олексій Вадимович почав у 1992 році. Набував професійного досвіду від фельдшера до лікаря-кардіолога, а згодом очолив інфарктне відділення у Центральній міській лікарні м. Київ, де став заступником головного лікаря з медицини та з проєктної роботи лікарні. Під його керівництвом був відкритий і введений в експлуатацію Інфекційний центр м. Київ.

Автор та керівник проєкту лікувально-діагностичного центру «Добробут», а згодом і головний лікар ЛДЦ «Добробут».

У 2014 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Кадіологія». Автор багатьох наукових робіт, постійний учасник та доповідач на міжнародних наукових конференціях, симпозіумах і круглих столах.

Олексій Вадимович безперервно стажується за кордоном у сфері Anti-аge медицини, медицини відновлення, терапії та менеджменту.  Протягом всього адміністративного етапу роботи, Олексій Башкірцев суміщав керівні та управлінські посади, паралельно займаючись медичною практикою згідно зі своєю лікарською спеціальністю. Фахівець у сфері антивікової медицини доводить, що краса та довголіття – це результат поваги до себе, адже основний принцип лікаря – не допустити виникнення хвороби.

Створив концепт Edm Clinic. Комплекс оздоровлення в клініці складається із наступних юнітів: діагностики, лікування, харчування та дієтології, біомеханіки тіла та фітнесу, естетики тіла, лиця та волосся, СПА, а також окремого підрозділу науки та інновацій. Впровадив сучасну стратегію в підході до гостя –  5P медицину (персоналізація, предикція, профілактика, партиципаторика та прецизія).

«Наш гість розуміє цінність інвестиції в здоров’я. Активізація процесів омолодження, здоровий спосіб життя, курс на довголіття – не просто красиві слова, а тривала праця над собою. Пам’ятайте, що здоров’я – це рівновага між генетичним кодом людини, способом життя, віком та навколишнім середовищем. Щоб зберегти молодість, здоров’я та довголіття потрібно бути в гармонії передусім із собою», – зазначає лікар.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.