Олексій Башкірцев | Edem Resort
blank
Написати нам

Олексій Башкірцев

Головний лікар

Головний лікар клініки «Едем» – Олексій Башкирцев:

  • кандидат медичних наук, доктор медичних наук.
  • Клініка Едем, медичний директор (головний лікар)
  • Член Американської академії медицини проти старіння: Чикаго, Іллінойс, США
  • Головний редактор наукового журналу Antiaging Eastern Europe
  • Член Ради наукових редакторів: Wheelat Ridge, Колорадо, США
  • Чинний учасник SingularityU Kyiv (напрям Експоненціальна медицина)
  • Диплом юриста, факультет соціології та права, Київ
  • Дійсний член Aspen Institute, Київ

Клінічний шлях у медицині Олексій Вадимович розпочав у 1992 році. Пройшов професійний досвід від фельдшера до кардіолога, а згодом очолив інфарктологічне відділення Центральної міської лікарні м. Києва, де став заступником головного лікаря з медичної та виїзної роботи. лікарня. Під його керівництвом відкрито та введено в дію Інформаційний центр у Києві.

Автор та керівник об’єкту лікувально-діагностичного центру «Добробут», а згодом головний лікар СК «Добробут».

У 2014 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Кардіологія». Автор багатьох наукових праць, постійний учасник та доповідач міжнародних наукових конференцій, симпозіумів та круглих столів.

Олексій Вадимович постійно перебуває за кордоном у сфері Anti-Age медицини, медицини відновлення, терапії та менеджменту. Протягом усього адміністративного етапу роботи Олексій Башкирцев поєднував керівні та керівні посади, паралельно займаючись медичною практикою за лікарською спеціальністю. Експерт в області anti-age медицини доводить, що краса і довголіття – це результат поваги до себе, адже головний принцип лікаря – не допустити хвороби.

Створив концепцію Edem Clinic. Комплекс реабілітації в клініці складається з таких молодих кадрів: діагностика, лікування, харчування та дієтологія, біомеханіка тіла та фітнесу, естетика тіла, обличчя та волосся, SPA, а також окремий відділ науки та інновацій. Запроваджено сучасну стратегію підходу до гостя – медицина 5P (персоналізація, профілактика, партійність і точність).

«Наш гість розуміє цінність інвестицій у здоров’я. Інтенсифікація процесів омолодження, здоровий спосіб життя, курс на довголіття – це не просто красиві слова, а постійна робота над собою. Пам’ятайте, що здоров’я – це баланс між генетичним кодом людини, способом життя, вік і навколишнє середовище.Для збереження молодості, здоров’я і довголіття необхідно бути в гармонії насамперед між собою», – зазначає лікар.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.