Арт простір Edem

Наші проекти

Мистецтво володіє невидимою силою, яка дає наснагу жити. Здавалося б, звичайна собі картина, скульптура, поезія. Але ж ні, вона дає змогу побачити тонкощі життя по-новому.
Арт простір Edem
Наші проекти
Відкриття Арт простору Едем
Мистецтво дає змогу бачити життя по-новому, шукати натхнення у повсякденних речах. Воно наповнює сенсом складне існування людини.
Ми хочемо, щоб воно стало частиною нашого життя, такою ж невідємною, як і повітря.
Арт простір Едем – перший в українському ландшафті архітектурно-скульптурний парк. З часом комплекс готелю став добірним мистецьким музеєм. На території та в готелі зберігаються унікальні твори мистецтва, раритети та артефакти: меблі, картини, скульптури, книги тощо.
Мистецький простір залучає молоді таланти та створює їм платформу для розвитку і комунікації. А їх праця та натхнення втілюються у нові проекти, дають змогу відчути усю силу краси.
Нomo Bulla
Проект Нomo Bulla – це метафоричне сприйняття світу від знаменитої української скульпторки Маші Куликовської. Натхненна енергетикою Едему, вона захотіла залишити частину себе.
Так на схилах Храмової гори з’явився проект Homo Bulla. Його назва з латини – метафоричне висловлювання про людське життя, яке зображене у формі мильної бульбашки. Вона переливається всіма кольорами веселки лише лічені хвилини та швидко лопає від найменшого подиху.
Перші роботи Маші були розстріляні у Донецьку. Тож Homo Bulla – це реінкарнація «пекла в рай». Скульптури виконані з відбитку власного тіла за спеціальною технологією. Однією з алегорій скульптур є відпущення переживань та наповнення душі чистотою та світлом.
Арт-Куб
Проект «Арт-Куб», презентований Арт-простором Едем та громадською організацією «Вільні» під час Джаз Фестивалю у Львові. Впродовж двох днів художники на головній алеї парку ім. Б. Хмельницького демонстрували багатоскладову інсталяцію, оздоблену інтерактивною підсвіткою та провели однойменний перформанс на підтримку дійства. Зараз Арт-Куб мандрує містами країни та залучає нових художників з різних міст України.
Мій рай на землі
Влітку в Арт-просторі Едем проходив пленер, де ми зібрали цілу плеяду сучасних митців з усієї України. Художники жили в Едемі декілька тижнів та творили на тему «Мій рай на землі». Зараз ці картини прикрашають інтер’єр готелю та Арт-простір. Щорічно ми плануємо проводити три аналогічні заходи.

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.