Проекти Арт-простору: картина, скульптура, поезія |Edem Resort
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Арт простір Edem

Наші проекти

Мистецтво володіє невидимою силою, яка дає наснагу жити. Здавалося б, звичайна собі картина, скульптура, поезія. Але ж ні, вона дає змогу побачити тонкощі життя по-новому.
Арт простір Edem
Наші проекти
blank
Відкриття Арт простору Едем
Мистецтво дає змогу бачити життя по-новому, шукати натхнення у повсякденних речах. Воно наповнює сенсом складне існування людини.
Ми хочемо, щоб воно стало частиною нашого життя, такою ж невідємною, як і повітря.
Арт простір Едем – перший в українському ландшафті архітектурно-скульптурний парк. З часом комплекс готелю став добірним мистецьким музеєм. На території та в готелі зберігаються унікальні твори мистецтва, раритети та артефакти: меблі, картини, скульптури, книги тощо.
Мистецький простір залучає молоді таланти та створює їм платформу для розвитку і комунікації. А їх праця та натхнення втілюються у нові проекти, дають змогу відчути усю силу краси.
blank
Нomo Bulla
Проект Нomo Bulla – це метафоричне сприйняття світу від знаменитої української скульпторки Маші Куликовської. Натхненна енергетикою Едему, вона захотіла залишити частину себе.
Так на схилах Храмової гори з’явився проект Homo Bulla. Його назва з латини – метафоричне висловлювання про людське життя, яке зображене у формі мильної бульбашки. Вона переливається всіма кольорами веселки лише лічені хвилини та швидко лопає від найменшого подиху.
Перші роботи Маші були розстріляні у Донецьку. Тож Homo Bulla – це реінкарнація «пекла в рай». Скульптури виконані з відбитку власного тіла за спеціальною технологією. Однією з алегорій скульптур є відпущення переживань та наповнення душі чистотою та світлом.
blank
Арт-Куб
Проект «Арт-Куб», презентований Арт-простором Едем та громадською організацією «Вільні» під час Джаз Фестивалю у Львові. Впродовж двох днів художники на головній алеї парку ім. Б. Хмельницького демонстрували багатоскладову інсталяцію, оздоблену інтерактивною підсвіткою та провели однойменний перформанс на підтримку дійства. Зараз Арт-Куб мандрує містами країни та залучає нових художників з різних міст України.
blank
Мій рай на землі
Влітку в Арт-просторі Едем проходив пленер, де ми зібрали цілу плеяду сучасних митців з усієї України. Художники жили в Едемі декілька тижнів та творили на тему «Мій рай на землі». Зараз ці картини прикрашають інтер’єр готелю та Арт-простір. Щорічно ми плануємо проводити три аналогічні заходи.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.