Філософія Центру відновлення здоров'я
Наука Едем

Рецепт від Ольги Філатової: як зарядити свої батарейки

Ольга Філатова: Health Management, або як зарядити свої батарейки?

– Бесіда з Ольгою Філатової, засновницею й ідейним натхненником Edem Resort Medical & SPA. За версією журналу Échapper 2018, Ви увійшли в ТОП-9 кращих клінік світу поряд з такими лідерами як Lancerhof, Chenot, Sha. Чому Edem Resort?

– Тут не потрібно нікуди поспішати, стрілки годинника припиняють свій круговорот, щоб ти зупинився і насолодився красою миті. У такій атмосфері ти ніби заново народжується, розумієш іншу суть існування. Тому саме тут ми й створили Центр відновлення здоров’я — адже там відновлюється не тільки тіло, а й душа. Один з кращих курортів Європи, розташований в центрі Європи, всього у 26 км від Львова, Edem Resort Medical & SPA – це місце сили, яке, відвідавши одного разу, вже не зможеш забути. Ви знаєте багато про здоров’я. Водночас, захоплено і часом над мірно працюєте. Любите подорожувати. Як все встигнути, і при цьому не забувати про головне — своє самопочуття?

– Краса життя складається в її мінливості й динаміці. Світ пропонує нам мільйони можливостей, і ми повинні ними користуватися. Твоє здоров’я, краса і настрій — це особистий вибір. Зовсім не важливо, де ти живеш, скільки заробляєш і як багато працюєш. Адже головне — вміти поважати себе. Потрібно виробити культуру свого життя, де гармонійно поєднуються догляд за тілом, його регулярна детоксикація, спорт, правильне харчування, активний відпочинок, інтелектуальні навантаження і, звичайно ж, гарний настрій. Таку життєву мудрість ми проповідуємо в Edem Resort Medical & SPA. Кожен наш гість — це ніби новий проект для всього Центру відновлення здоров’я, і ​​ми хочемо, щоб він пройшов курс фізичного, морального і духовного відновлення. В Едемі ми об’єднали п’ятизірковий готель, Центр відновлення здоров’я, 5 ресторанів авторської кухні, SPA, Арт-центр, гольф-клуб — все що треба для повного балансу. Адже Edem – це окрема країна гармонії та умиротворення. Яка основна задача Центру відновлення здоров’я? Здоров’я починається з профілактики. Проактивність близька до слова «профілактика». 99% західної медицини призначений для лікування вже виявлених серйозних симптомів хвороби. У сучасній медицині більш як 99% коштів і часу витрачається на лікування наявних хвороб і менш як 1% – на профілактику. Людина не чекає, коли він захворіє, він діє заздалегідь, керуючи своїм самопочуттям: веде правильний спосіб життя, займається фізичними вправами, правильно харчується, він проактивний. Але проактивність вимагає зусиль, ентузіазму і відсутність ліні. Це стосується не тільки здоров’я, а й роботи, відносин зі світом. Тобто, ви міняєте уявлення людини про його здоров’я? Задумайтесь: згідно зі світовою статистикою і даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, здоров’я людини залежить від медицини всього на 10%, ще 15% – від спадковості, а все інше залежить від самої людини. Людський організм — це самокерована система, де все взаємопов’язано. Тому лікувати потрібно не зовнішній прояв дисбалансу в організмі — хвороба — шляхом приймання численних ліків, які, у свою чергу, пригнічують здатність організму до саморегуляції (імунітет). Навпаки, необхідно посилювати здатність організму до саморегуляції, адже захворювання — це порушення цілісності організму, і для його усунення необхідно використовувати системний підхід. Чому фахівці кажуть, що здоров’я — це, перш за все, гармонія?

Здоров’я — це рівновага між нашим способом існування і навколишнім світом. Це гармонія з самим собою і з навколишнім середовищем. Здоров’я залежить від рівноваги між протилежними силами організму: кислотою і лугом, теплом і холодом, поглинанням і виділенням і т.д. Основний закон життя — підтримання гомеостазу, або динамічної рівноваги. Кожен орган прагне до гомеостазу. Завдання лікаря — перш за все допомогти дії цілющих сил природи у відновленні рівноваги, навчити людину бути здоровим. Слід зрозуміти, чому хвороба прийшла до нас, про яку дисгармонії в нашому світогляді та способі життя вона говорить. Чим викликаний цей дисбаланс? Харчуванням? Думками? Поведінкою? Розпорядком? Щоб дійсно змінити своє самопочуття, почати реально змінюватися у всьому, необхідно прийняти відповідальність за своє життя і за свої хвороби. Що ж таке Health Management? Health Management має на увазі системний моніторинг стану здоров’я людини без його значних тимчасових витрат. Наші фахівці стежать за змінами стану здоров’я наших гостей і реагують на зміни ще до того, як їх починає помічати людина. Рання корекція дає дійсно приголомшливий результат. Health Management – це не панацея від усіх хвороб, рецепт чарівного зілля або ліки, які в один момент розв’язувати ваші проблеми зі здоров’ям. Ми пропонуємо осягнути принципи того, що називається модифікацією способу життя. Ми даємо рекомендації, засновані на найсучасніших дослідженнях в області превентивної та функціональної медицини, медицини антистаріння, гінекології, онкології, кардіології та неврології, психології. Дотримуючись їх, трансформуючи їх в корисні звички, ви з часом відзначаєте, що ваш спосіб життя поступово змінюється і модифікується, що незмінно тягне за собою загальне поліпшення самопочуття і позбавлення від колишніх недуг. Важливо навчити людину справлятися зі стресами, самостійно управляти здоров’ям і не йти на поводу у нав’язливої ​​реклами або рад непрофесіоналів. Це і є справжня турбота про себе.

– Ольга Миколаївна, вам вдається бути активною і життєрадісною нон стоп. У чому секрет професіонала?

– Я вірю в те, що роблю і використовую тільки перевірені методи відновлення енергії, перезавантаження й очищення організму як для себе, так і для гостей. Один з найбільш ефективних методів Детоксифікація, яку ми використовуємо в Центрі відновлення здоров’я. Програма Detox націлена на очищення організму від токсинів, які мають властивість накопичуватися в перебігу всього життя. Завдяки комплексному підходу, який об’єднує діагностику і персоналізований вибір методів лікування, тіло омолоджується, поліпшується кровообіг і самопочуття, прискорюється метаболізм, нормалізується вага, з’являється відчуття легкості й енергетичної наповненості. Так що ж ви вкладаєте в ці слова — сенс життя? – Чи часто говорять: живіть так, ніби це ваш останній день. І я роблю все навпаки — живу так, немов буду жити вічно. Займаюся тим, що люблю, тим, що дійсно важливо для мене. Сьогодні все кудись поспішають, біжать, і разом з ними тікає їх життя. Я ж кажу: Зупинися. Закрий очі та прислухайся. Це ти. Ти сам знаєш, що тобі потрібно і як це зробити. Фрейд говорив: Свобода — це здатність хотіти те, що хочеш насправді. В цьому і полягає сенс життя — бути собою.

Спробуйте також
SPA Center в Edem Resort
Єдина краса – це здоров’я.
Детальніше

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.