Відновлення та виявлення ризиків захворювання | Edem Resort
blank

Відновлення та виявлення ризиків захворювання

Програма базується на чотирьох науково-доказових підходах до організму: предикція, профілактика, персоналізація, превенція.
У програмі використано персоніфікований медичний підхід до діагностики та передбачення розвитку можливих захворювань, пов’язаних зі здоров'ям, які впливають на процеси старіння і прискорюють їх.
Авторські методики лікування покращують процеси саморегуляції організму, підвищують енергоресурсність та запускають процеси біоревіталізації. Команда лікарів-кураторів надасть персоналізовану інструкцію щодо користування вашим організмом. Індивідальний курс лікування проводиться під постійним наглядом медичного персоналу та триває 7 днів.
Тривалість
  • 7 днів
Цілі
  • Діагностики та передбачення розвитку захворювань
  • Детоксикація організму
  • Омолодження організму
  • Відновлення енергоресурсності
Програма включає:
Програма Відновлення та виявлення ризиків захворювання 7 днів
Завантажити PDF

Забронювати програму
Програма Відновлення та виявлення ризиків захворювання 7 днів
Відновлення та виявлення ризиків захворювання
Програма «Відновлення та виявлення ризиків захворювань» базується на чотирьох науково-доказових підходах до організму: предикція, профілактика, персоналізація, превенція. У програмі використано персоніфікований медичний підхід о діагностики та передбачення розвитку можливих захворювань, пов’язаних зі здоров'ям, які впливають на процеси старіння та прискорюють їх. Авторські методики лікування покращують процеси саморегуляції організму, підвищують енергоресурсність і запускають процеси біоревіталізації. Команда лікарів-кураторів надасть персоналізовану інструкцію з користування вашим організмом. Індивідальний курс лікування проводиться під постійним наглядом медичного персоналу і триває 7 днів.
Спробуйте в курорті Едем
Ми рекомендуємо
Будьте щасливі в цей момент. Цей момент - це ваше життя.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.