Нутрицевтика и диетология в Edem Resort
Щоб дійти до мети треба насамперед йти.

Діагностика

Центр відновлення здоров’я Edem Resort
Медичний центр
Список консультацій
Попіклуйся про своє здоров’я та пройди курс медичної діагностики від фахівців Medical Center. Вони обстежать усе тіло та допоможуть запобігти виникненню хвороб. Адже краса починається з середини.
- консультації фізичного терапевта, остеопата, дерматолога, косметолога, невролога, дієтолога, кардіолога, нутрицевта, лікаря естетичної медицини
- дослідження крові та лабораторні дослідження (загальні, біохімічні, гормональна панель, алергопанель та інші)
- УЗД (органів черевної порожнини, серця, судин, залоз)
- кардіопульмонологічний навантажувальний тест
- стрес-кардіотест
- добовий холтер-моніторинг
- аналіз складу тіла (жирова маса, рідина, кісткова маса, вісцеральний жир, базальний метаболізм, метаболічний вік)
- біоенергетичні дослідження qest 4 (Azira)
Медичний центр
Список послуг
Лабораторні дослідження
Детальніше
Лабораторні дослідження - завдяки діагностці крові та сечі, ми оцінюємо функціональну працездатність печінки, нирок, ліпідний профіль, вуглеводний обмін, реологічні властивості крові, виявляємо основні маркери судинного запалення, а також предиктори основних факторів ризику. Діагностику рекомендуємо проводити натщесерце.
Ультразвукова діагностика
Детальніше
УЗД органів черевної порожнини, серця, судин, залоз - за допомогою ультразвукового сканера ми проводимо ретельне дослідження структури щитовидної залози, печінки, жовчного міхура, нирок, наднирників, сечового міхура, селезінки.
Інноваційна постобробка зображення, розширена візуалізація дозволяють лікарям більш точно оцінити стан внутрішніх органів, скласти індивідуальну програму лікування.
Кардіопульмонологічний навантажувальний тест
Детальніше
Кардіопульмонологічний навантажувальний тест дає інформацію про рівень максимального споживання кисню організмом при фізичному навантаженні. Він оцінює тренованість, фізичну витривалість, визначає анаеробний і аеробний поріг, тренувальні зони пульсу, необхідні при плануванні режиму тренувань та в оцінці стану серцево-судинної і дихальної системи. Тест проводять на велоергометрі на фоні дозованого зростаючого навантаження, При цьому дихання здійснюється через спеціальну маску з датчиком, який вимірює об'єми і швидкість споживання кисню.
Стрес-кардіотест
Детальніше
Завдяки стрес-кардіотесту ви отримаєте інформацію про толерантність організму до фізичного навантаження і реакцію на нього серцево-судинної системи. Обстеження допомагає виявити кардіологічні захворювання, симптоми яких проявляються на висоті навантаження. Тест проводиться на велоергометрі на фоні дозованого зростаючого навантаження. При цьому здійснюється безперервний запис електрокардіограми.
Добовий холтер-моніторинг
Детальніше
За допомогою обстеження ви отримуєте інформацію про ритм роботи серця, наявні порушення в його роботі і залежність їх появів від певних чинників. Обстеження проводять шляхом накладання електродів на грудну клітку, які приєднані до портативного апарату, що безперервно здійснює запис електрокардіограми в електронному варіанті протягом як мінімум 24 годин.
Аналіз складу тіла
Детальніше
Аналіз складу тіла (жирова маса, рідина, кісткова маса, вісцеральний жир, базальний метаболізм, метаболічний вік) - аналіз допоможе досягти правильного балансу між кількістю м'язової та жирової маси, води у вашому організмі.
Лабораторні дослідження
Детальніше
Перед початком проходження програм в Центрі відновлення здоров'я гостям проводять детальне лабораторне та інструментальне обстеження:
- вивчення стану серцево-судинної системи
- робота дихальної системи
- робота органів черевної порожнини
- лабораторна діагностика вуглеводного та ліпідного обміну
- стан гормонального обміну
- виявлення аутоімунних, ревматологічних, інфекційних захворювань, гельмінтозів
- генетичні тести на виявлення перенесених інфекцій та аутоімунних захворювань.
За допомогою імуноблотів можна виявити хворобу Крона, розсіяний склероз, епілепсію, нейропатію, деменцію, аутоімунні гепатити, цироз, склеродермію, васкуліти.
Біочіпи дають можливість виявити ранні антитіла одночасно до 14-20 збудників інфекційних хворіб (бореліоз, єрсініоз, кандидоз,лістеріоз).
Медичні програми
Рекомендовані товари
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA-центр в Edem Resort
Тому що життя створене для насолод
Детальніше

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.