Нутрицевтика и диетология в Edem Resort
Щоб дійти до мети треба насамперед йти.

Лікування

Центр відновлення здоров’я Edem Resort
Медичний центр
Список консультацій
Використай потенціал свого організму на максимум. Перезапуск, очищення, відновлення та релакс – відчуй народження нової сили, де тіло та розум зливаються в унісон.
- Детокс - пограма очищення організму (Detox) -7,10,14
- Відновлення енергії (Re-energy) - 3
- Фізичне відновлення (Fithealth) - 3, 7, 10
- Антистрес SPA (Anti-stress) – 3
- Схудненя (Weighthealth) - 7,10,14
- Довголіття (Anti-age) - 7
- Естетика тіла, обличчя та волосся (Skinhealth) - 3,7,14
- Бальнеологія (фіто-, аромо-, гідролікування, гідроколоноскопія, мінеральні води (бювет), енергетичні душі: Шарко, Віши, гіпоксітерапія, пресотерапія, озонотерапія, апаратне лікування(вакумно-роликовий масаж, вібромасаж, ліпоконтраст)
- біологічне центрування
- біоненергетична корекція
- оцінка біомеханіки тіла
- масажі (лімфодренажний, сполучнотканинний, меридіальний, масаж скальпу та шийно-комірцевої зони)
Медичний центр
Список послуг
Detox
Детальніше
Detox - пограма очищення організму націлена на детоксикацію – очищення та виведення екзо- та ендотоксинів, які накопичуються у результаті неправильного харчування, екологічних факторів, стресів та малорухливого способу життя.
Програма глибоко очищує організм, виводить токсини, сприяє регенерації, зменшенню ваги, покращенню життєвого тонусу та зупинці процесів старіння.
Тривалість -7,10,14 днів.
Re-energy
Детальніше
Re-energy - 3-денна програма відновлення енергії, яка поєднує ефективні методи регенерації життєвих сил.
Re-energy складається із масажних, гідро- та фітопроцедур, консультації косметолога, правильного харчування та програм релаксу.
Експрес-курс підійде для людей, які живуть насиченим життям, багато працюють і не мають часу на тривалий відпочинок.
Fithealth
Детальніше
Fithealth - програма фізичного відновлення Fithealth пропонує науково-обґрунтований підхід до корекції фігури та покращення самопочуття. Програма змінює мислення про організм в цілому, адже поєднує правильне фізичне виховання, спорт, курс діагностики, лікування та відновлення. Тривлість - 3, 7, 14 днів.
У результаті гості вибудовують культуру фізичного виховання, відновлюють життєві сили, корегують фігуру, розвивають фізичне, духовне та ментальне тіло.
Anti-stress SPA-weekend
Детальніше
3-денний антистрес відпочинок має на меті очистити організм, відновити його енергію та внутрішній баланс. Програма включає регенеруючі бальнеологічні процедури, SPA-ритуали, східні практики масажу, фітнес та дієтичне харчування. Курс підходить для тих, хто хоче взяти невелику паузу та відпочити, перезапустити організм.
Weighthealth
Детальніше
Weighthealth - програма схуднення розрахована на 7,10,14 днів. За цей період фахівці створюють персональний курс втрати ваги без шкоди для здоров'я та розроблюють програму здорового життя. Курс поєднує догляд за тілом, харчування, спорт та відновлення організму.
Skinhealth
Детальніше
Skinhealth - естетика тіла, обличчя та волосся на 3,7 та14 днів - це лікувальні процедури, що поєднують традиції східної медицини та європейські технології. Курс спрямований на покращення стану шкіри та волосся. У результаті шкіра набуває природної краси та свіжості, волосся - блиску, міцності, уповільнюються процеси старіння.
Фіто-, арома-, гідролікування
Детальніше
Фіто-, арома-, гідролікування - розслаблення м’язів завдяки гідротерапевтичному підводному масажу. Процедура проводиться в джерельній, мінералізованій воді, збагаченій поживними речовин та мінералами.
авдяки цьому тіло очищується, живиться поживними речовинами, знімається стрес та втома.
Гідроколоноскопія
Детальніше
Гідроколоноскопія - це спосіб очищення організму за допомогою промивання кишечника. У результаті процедура виводить токсини з товстого та тонкого кишечника, печінки та нирок. Це допомагає очистити організм зсередини, органи краще функціонують, а тіло омолоджується.
Лікування мінеральними водами
Детальніше
Мінеральні води бювету сприяють виведенню токсинів, очищують організм зсередини, насичують поживними мінералами та додають життєвих сил.
На базі Центру відновлення здоров'я функціонує бювет мінеральних вод з великим діапазоном лікувальних властивостей:
- Східницька вода - відновлює секреторну та евакуаторну функцію шлунково-кишкового тракту, застосовується при лікуванні патології гастродуодеальної, гепатобіліарної, ниркової систем.
- Біонафтуся - стимулює нирковий кровообіг,секреторну функцію нирок, гломерулярну фільтрацію, посилює діурез, нормалізує водно-елктролітний та кислотно-лужний баланс, "підкислює" РН сечі, знижує бактеріурію, має також жовчогінну дію.
- Бішофіт має протизапальну дію при гастритах, панкреатитах, холециститах, колітах.3.5 г/. 4. Вінвіта - це екстракт з темних сортів винограду, містить расвератрол, яблучну,винну, лимонну, бурштинову кислоти, калій, натрій, кальцій,магній, залізо, виявляє протипухлинну,протитромботичну, гіпоглікемічну, гіполіпідемічну, антиоксидантну, капілярозміцнюючу, імуномоделюючу дію.
- Моршинська вода в розведенях 3.5 г/л, 7.0 г/л та 14 г/л має спазмолітичну, жовчогінну, сечогінну дію.
Енергетичні душі Шарко та Віши
Детальніше
Душ Шарко - це масаж за допомогою ціленаправленого потоку води під тиском 3 - 4 атм, який має масажуючу, лімфодренажну, тонізуючу, ліполітичну дію.
Душ Віши - лікувальний душ, який за допомогою дрібних струменів під змінним тиском води виконує масаж рефлекторних зон, покращує кровообіг, сон, настрій, знімає втому, бадьорить.
Гідротерапія сприяє покращенню циркуляції крові, пришвидшує надходження поживних речовин, розщеплює жирові клітини та корегує фігуру.
Гіпоксітерапія
Детальніше
Гіпоксітерапія - це процедура, яка призначена для детоксикації та стимуляції захисних механізмів організму, нормалізації роботи серцевосудинної та дихальної систем шляхом подачі повітря із зниженим вмістом кисню в легені. Для максимального ефекту процедури необхідно проводити щодня протягом проходження програм.
Як результат - нормалізація обміну речовин, виведення токсинів і шлаків, підвищення імунітету, підвищення розумової і фізичної діяльності, нормалізація функцій серцево-судинної і дихальної систем.
Пресотерапія
Детальніше
Пресотерапія - метод, заснований на ритмічній стимуляції м’язів у певній послідовності. Він стимулює природний дренаж лімфи, зменшує вміст рідини і токсинів у тканинах організму.
Озонотерапія
Детальніше
Озонотерапія - процедура здійснюється завдяки використанню медичного озону. Вона підвищує імунітет, має противірусний ефект та є профілактикою грипу, ангіни, ГРВІ, ГРЗ, особливо під час сезонного і загального зниження імунітету.
Вакумно-роликовий масаж
Детальніше
Вакумно-роликовий масаж - лімфодренажна апаратно-мануальна процедура з використанням ефекту постійного та частотного всмоктування стимулює меридіани видільної та гепатобіліарної систем. Метод безболісно сприяє виведенню токсинів які знаходяться на глибокому рівні. Ефект детоксикації посилюють кріодренажний гель та гель для схуднення.
Вібромасаж
Детальніше
Вібромасаж - лікувальна процедура, яку використовують для боротьби з різними захворюваннями та задля поліпшення стану після травм і операцій. Вібраційний масаж завдяки віброхвилям, які проникають вглиб тіла, впливає на організм набагато ефективніше, ніж звичайний масаж.
Термоконтрастний ліполіз
Детальніше
Термоконтрастний ліполіз - за допомогою безін'єкційного фізіоапаратного методу зменшується кількість жирових клітин шляхом їх природного відмирання. Це здійснюють завдяки трьоциклічному термоконтрастному локальному впливу на шкірну та жирову складку в поєднанні з вакуумною дією.
Біологічне центрування
Детальніше
Біологічне центрування - суть роботи остеопата - це досконала пальпація і перцепція з мануальною мікродією на фасциальному, судинному, рідинному, невральному рівнях, що відповідають різній щільності тканин тіла та наявної відповідної диференційованої та інтегруючої ритмічної активності.
Мануальний лімфодренажний масаж
Детальніше
За допомогою м’яких та глибоких рухів фахівця покращується лімфоток і стимуляція кровоплину. Як результат - пришвидшення детоксикації організму, виведення вільної залишкової рідини з міжклітинного простору венозного дренажу, перезавантаження лімфатичної системи шляхом вмикання видільної функції нирок.
Сполучнотканинний масаж
Детальніше
Сполучнотканинний масаж рефлекторних зон сполучної тканини: шкіри, підшкірно-жирового шару, м’язів, фасцій. Завдяки цьому підсилюється обмін
речовин, покращується кровообіг в тканинах. Відновлення функцій сполучної тканини позитивно впливає на внутрішні органи, додає легкості у тілі, розслабляє і знімає втому.
Масаж скальпу та шийно-комірцевої зони
Детальніше
Масаж активує біологічно активні точки завдяки методу Шиацу та вібраціям масажу за допомогою апарату французької компанії Cellutec. На волосяну частину голови наносять живильну маску на основі сої, Омега 3 полінасичених жирних кислот. У результаті масаж зміцнює захисну систему організму, знімає напругу і втому, надає шкірі та волоссю природну силу та красу.
Медичні програми
Рекомендовані товари
СПРОБУЙТЕ ТАКОЖ
SPA-центр в Edem Resort
Тому що життя створене для насолод
Детальніше

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.