23.02.2018
Преса про нас

«Арт-куб» або мистецький проект «Вільних»

23.02.2018

Мистецький проект “АРТ-КУБ” в парку культури ім. Богдана Хмельницького

На минулих вихідних у Львові в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького ( вул. Болгарська, 4арт-фундація “Вільні” презентувала мистецький проект “АРТ-КУБ”.

Металеву конструкцію зі сценічних риштувань, завширшки і заввишки 6 метрів, наповнену майже трьома десятками картин та чотирма скульптурами розмістили на центральній алеї парку. У темну пору доби майже 30 світлових елементів за допомогою таймера почергово підсвічують певну групу картин, формуючи правильне сприймання у глядачів.

Автори проекту взяли собі за мету показати широкому загалу роботи молодих львівських митців. Згодом до нього планують долучити діячів культури зі всієї України, а їхніми напрацюваннями ділитися закордоном.

Авторка проекту, психолог та ресторатор Ольга Філатова зазначила, що основним завданням нинішнього проекту є показати Львову його перлину, підтримати талановиту молодь та нарешті окультурити культурну столицю України.

“Наш проект – це певний меседж до львів’ян: давайте зробимо світ кращим. Разом. Тут і зараз”, – сказала Ольга Філатова.

Пластичною частиною «АРТ-КУБа» стали чотири скульптур із проекту «Мертві і живі» львівського художника та реставратора Віктора Проданчука.

Загалом глядачі, серед яких були і митці і люди не пов’язані з мистецтвом, дуже добре сприйняли проект, з цікавістю оглядали роботи і захоплено фотографувалися.

Спробуйте також
SPA Center в Edem Resort
Тому що життя створене для насолод
Детальніше
Спробуйте в Edem Resort
Рекомендуємо

Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є життя.

Концепція 12+

Edem Resort Medical & SPA піклується про твій відпочинок. Вхід на територію дозволено для дітей віком від 12 років. Це обумовлено тим, що медичні програми Центру відновлення здоров’я потребують максимальної тиші  та релаксу задля покращення фізичного та ментального самопочуття. Адже спокій та умиротворення –  шлях до досягнення внутрішньої гармонії.