Презентація проект «Арт-Куб» у Львові | Edem Resort
23.02.2018
Преса про нас
Art Cub

Презентація проект «Арт-Куб» у Львові

23.02.2018

У Львові художники презентували унікальний проект «Арт-Куб»

Минулого вікенду у Львові стартував масштабний проект «Арт Куб», презентований Арт-простором Едем та громадською організацією «Вільні». Уже імениті художники та ще невідомі, але перспективні митці Західної України, залюблені у сучасне мистецтво, впродовж двох днів на головній алеї парку ім. Б. Хмельницького демонстрували багатоскладову інсталяцію, оздоблену інтерактивною підсвіткою та провели кількагодинний однойменний перформанс на підтримку дійства.

проект «Арт Куб»
Як зазначила Ольга Філатова, ініціаторка створення «Аrt Кубу», засновниця Арт-простору Едем, ця ініціатива стала можливою завдяки виклику суспільства, котре давно надсилає меседж – об’єднуватись.

«Людина – творець сучасного інформаційного простору.  Руйнуючи себе – людина-Творець створює зовнішній світ, руйнуючи його – знову відтворює себе. Саме тому основною ідеєю перфомансу, який ми показали, є конфлікт зовнішнього і внутрішнього світів людини-Творця, їх протистояння», – каже ідейна натхненниця інсталяції Ольга  Філатова. Ольга  Філатова Ольга Філатова Віктор Проданчук, уже знаний львівський художник-скульптор, вважає такий  проект дуже цінним, адже окрім об’єднання цілої низки митців, у ньому твориться діалог з людиною, яка, на думку автора, завжди має вибір: руйнувати світ чи створювати себе через нього, продукуючи прекрасне і позитивне. Віктор Проданчук Віктор Проданчук «Ми створили з товаришем Артемом Коловоротом цей проект «Мертві і живі – психологічний портрет». Це Ван Гог, Енді Воргхол, Егон Шіле з Жан-Мішель Баскієм. Ці художники давно всі померли, але їхні твори – на часі, вони викликають бурхливі обговорення, продаючись на найвідоміших світових аукціонах. Мертві і живі – психологічний портрет Я думаю, що у львів’ян та гостей цей проект народив різні емоції: у когось – позитив і добро, когось наштовхнув на креативні роздуми і, я сподіваюсь, на мрії творити щось своє, автентичне», –  каже митець. «Для нас важливим аспектом цього проекту є комунікація, бесіда і з художниками, і з глядачами одночасно», – захоплено діляться враженнями учасники Аrt Кубу. Аrt Куб роботи   Макар Москалюк Макар Москалюк Макар Москалюк, молодий і креативний художник, називає свої серії робіт контраверсійними. «Я представив тут 4 полотна, дві серії робіт. Перша серія – «Двері». Двері є символом того, що кожна людина “там за дверима” має своє тепло, багатство, задуми, які тримає всередині. Ці настрої, емоції, відкриваються не для усіх… Інша серія робіт – це «Початок». Такий собі місяць, це абстрактні роботи. Кожен може там знайти те, що хоче побачити». Лесь Панчишин Лесь Панчишин Зафіксувати візуально мистецьку акцію за допомогою дрона, а фактично створити ще один аспект проекту – відео-арт, взявся Лесь Панчишин, художник, чиї 9 робіт вже побачили у світі, але у «Арт Кубі» вони також знайшли і своє місце, і свій новий зміст. «Мета арт-фундації – поширювати талант молодих художників, а не тільки представляти відомих. Розвивати молодь і взагалі підтримувати західноукраїнське мистецтво. Захоплює  нестандартна подача проекту,  вона мені імпонує, а вночі наш Аrt Куб виглядає взагалі фантастично». Робота Арт Куб Це один з перших проектів у Львові, який справді підтверджує статус міста як культурної столиці України. Організатори проекту не збираються зупинятися і вже зібрали на пленер в Арт-просторі Едему цілу плеяду сучасних митців з усієї України. Як зауважила Ольга Філатова, художники творитимуть на тему «Мій рай на землі», та впродовж усього часу визначатимуться, чи обирати нові акценти, нову динаміку і творити нову дійсність для наступних поколінь.

Спробуйте також
SPA Center в Edem Resort
Тому що життя створене для насолод
Детальніше
Спробуйте в Edem Resort
Рекомендуємо

Будь щасливим в цю мить. Ця мить і є життя.

Концепція 12+

Концепцію 12+ на даний час призупинено. Ви можете відпочивати в Країні Едем з дітьми будь-якого віку, проте діють певні обмеження. За деталями просимо звертатися у відділ бронювання або до свого персонального менеджера.